12:00 Zaqatala - MOIK
12:00 Spain Masters
12:00 Karpaty - Viktoriya
12:00 Zemgale - Mogo
12:00 Esil SK - Atyrau
12:00 Formosa Dreamers - Kaohsiung Steelers
12:00 Ermak - Yunison
12:00 Yulon Dinos - Changhua BLL
12:00 Chaika - Zviahel
12:00 Chaika - Zvyahel
12:00 Os Belenenses - Feirense
12:00 Obolon U19 - Shakhtar Donetsk U19
12:00 Cluj-Napoca (W) - Targu Mures (W)
12:00 Sugar Gliders (W) - Gyeongnam (W)
12:30 Livyi Bereh - Agrobiznes
12:30 Mersin (W) - Besiktas (W)
12:35 Shenzhen Peng City - Cangzhou Mighty Lions
12:45 Matteo Martineau - Luca Nardi
13:00 VEF Riga - Rigas Zelli
13:00 Imisli - Shamakhi
13:00 Pirin - Etar
13:00 Bjorkloven U20 - Oskarshamn U-20
13:10 Jesper De Jong - Pedro Martinez
13:10 Olivetti / Eysseric - Cabral / Patten
13:15 Matteo Gigante - Samuel Vincent Ruggeri
13:15 Leopold - Cologne
13:25 Taraz - Pavlodar
13:30 Liutarevich I./Manafov V. - Arneodo R./Weissborn S.
13:30 Bristol City - Leicester City
13:30 Hull Kingston Rovers - Hall
13:30 Kuressaare - Tallinna Kalev
13:30 One FC
13:30 One FC
13:30 Houston Open
13:30 Gabala - Neftchi
13:30 Bornova - Cayirova
13:30 WTT Youth Contender Beirut
13:45 Cibalia - Zrinski Jurjevac
14:00 Cesky Brod - Ostrov
14:00 Viktoria ML - Slavoj Cesky Krumlov
14:00 Millwall - West Bromwich Albion
14:00 Viktoriya - Karpaty
14:00 Hapoel Ramat Gan - Ironi Tiberias
14:00 MODUS Super Series
14:00 Igman Konjic - Sloga Doboj
14:00 Spartanii - Saxan
14:00 Cukaricki - Novi Pazar
14:00 Estonia (W) - Israel (W)
14:30 Gazprom-Yugra - Torpedo
15:00 Banik Sous - Mlada-Boleslav B
15:00 Blansko - Start Brno
15:00 Hodonin - Zlinsko
15:00 Sokol Hostoun - Povltavska FA
15:00 Uhersky Brod - Zlin B
15:00 ELKO Holesov - Vsetin
15:00 Lisen B - Velke Mezirici
15:00 Slavoj Polna - Pelhrimov
15:00 Sokol Lanzhot - Zdar nad Sazavou
15:00 Viktorie Prerov - Novy Jicin
15:00 Donbass - HNU-DYUSSH 1
15:00 Frydek-Mistek - Plzen
15:00 Tappara U-20 - TPS U-20
15:00 Royal Challengers Bengaluru - Kolkata Knight Riders
15:00 Grand Slam, Antalya
15:00 Jas Batyr (Youth) - Barys (Youth)
15:00 Rogaska - Bravo
15:00 Sinara - Tyumen
15:00 Pacos de Ferreira - Oliveirense
15:00 Vaxjo Lakers - Lulea
15:00 Balikesir - Final Genchlik
15:00 Jelgava - Metta
15:00 Dnepr Mogilyov - Arsenal Dzerzhinsk
15:10 Federico Coria - Corentin Moutet
15:20 Arribage T./Cornea V. V. - Kadhe A./Nedunchezhiyan J.
15:20 TTT Riga (W) - Kibirkstis (W)
15:30 SCHC (W) - Gantoise (W)
15:30 Arda - Levski Krumovgrad
15:30 Law Academy - Prometey
15:35 Juan Varillas - Goncalo Oliveira
15:50 Istra 1961 - Lokomotiva Zagreb
16:00 Ventspils - Tartu Ulikool
16:00 Slovan Velvary - Teplice B
16:00 Arthur Gea - Pierre-Hugues Herbert
16:00 Nedovyesov / Escobar - Arends / Middelkoop
16:00 Buyukcekmece - Samsunspor
16:00 Cagdas Bodrumspor - Galatasaray
16:00 Cardiff City - Sunderland
16:00 Huddersfield - Coventry City
16:00 Hull City - Stoke City
16:00 Norwich City - Plymouth Argyle
16:00 Preston - Rotherham Utd
16:00 Queens Park Rangers - Birmingham City
16:00 Sheffield Wednesday - Swansea City
16:00 Southampton - Middlesbrough
16:00 St Helens - Wigan Warriors
16:00 Dila - Saburtalo
16:00 Brno - Karvina
16:00 KooKoo U-20 - Assat U-20
16:00 Hermes - IPK
16:00 Kiekko-Espoo - Kettera
16:00 Barnsley - Cambridge Utd
16:00 Derby County - Blackpool
16:00 Exeter City - Charlton Athletic
16:00 Fleetwood Town - Cheltenham Town
16:00 Lincoln City - Leyton Orient
16:00 Peterborough United - Carlisle Utd
16:00 Port Vale - Bristol Rovers
16:00 Reading - Northampton Town
16:00 Shrewsbury Town - Oxford Utd
16:00 Stevenage - Bolton Wanderers
16:00 Wigan Athletic - Burton Albion
16:00 Wycombe - Portsmouth
16:00 Accrington Stanley - Morecambe
16:00 AFC Wimbledon - Harrogate Town
16:00 Barrow - Grimsby Town
16:00 Bradford City - Tranmere Rovers
16:00 Colchester Utd - Newport County
16:00 Crawley Town - Doncaster Rovers
16:00 Forest Green Rovers - Stockport
16:00 Gillingham - Crewe Alexandra
16:00 Milton Keynes - Walsall
16:00 Salford City - Sutton United
16:00 Swindon - Notts County
16:00 Wrexham - Mansfield Town
16:00 Solihull Moors - Barnet
16:00 Kapaz - Qarabag
16:00 Tuzla City - Sarajevo
16:00 EkoNiva Bobrov - MHC Tambov
16:00 Radnik - Vojvodina
16:00 Flora (W) - Ararat Tallinn (W)
16:00 Feeder Otocec
16:10 Benjamin Hassan - Christian Garin
16:20 France U18 (W) - Scotland U18 (W)
16:30 Jiskra Domazlice - Viktoria Plzen B
16:30 Sokol Zivanice - Hradec Kralove B
16:30 Nordsjaelland - AGF
16:30 Voluntari - Hermannstadt
16:30 Gil Vicente - Famalicao
16:30 Cerro Largo - Racing de Montevideo
16:30 Polet - Fakel Salekhard
16:30 Tondela - Vilaverdense
16:55 Brest - Shakhtyor Sl
17:00 Hranice - Tatran Bohunice
17:00 Porto - Aguas Santas
17:00 SKA-SHVSM - Karpaty
17:00 Kolkheti - Telavi
17:00 Arges Pitesti - Voluntari
17:00 Cluj-Napoca - Athletic Constanta
17:00 Craiova - Targu Jiu
17:00 Focsani - Laguna
17:00 Galati - CSM Ploiesti
17:00 Oradea - Dinamo Bucuresti
17:00 Timisoara - Valcea
17:00 Suduva-Mantinga - Kretinga
17:00 Dubrovnik - Split
17:00 Dizelist - Olimpiya
17:00 Al-Markhiya - Al-Sadd
17:00 Al-Rayyan - Al-Duhail
17:00 Saracens (W) - Severn Stars (W)
17:00 Dynamo Brest - Smorgon
17:00 Fenerbahce (W) - Galatasaray (W)
17:00 Aistes Kaunas (W) - Siauliai (W)
17:00 Omladinac (W) - Jedinstvo (W)
17:00 Porto Volei (W) - Vitoria Guimaraes (W)
17:30 Francesco Passaro - Ugo Blanchet
17:30 Ilves - KalPa
17:30 ACA 173
17:30 Twarde Pierniki - Dabrowa Gornicza
17:30 Stal Nysa - Verva Warszawa
17:30 Dynamo M - Rostov
17:30 Maribor - Radomlje
17:30 KPRF - Kristall
17:30 Zilina - Dubnica nad Vahom
17:30 Ruzomberok - Dunajska Streda
17:30 Sepsi SIC (W) - Arad (W)
17:30 Bosnia-Herzegovina (W) - Singapore (W)
17:45 Gantoise - Kampong
18:00 Pisek - Dukla Prague B
18:00 Usti nad Labem - Chlumec NC
18:00 Banga - Dziugas
18:00 Bernard Tomic - Denis Kudla
18:00 Camilo Ugo Carabelli - Enzo Couacaud
18:00 Dinamo Batumi - Torpedo Kt
18:00 Grodzisk - Cergy
18:00 Jicin - Strakonice
18:00 Zubri - Lovosice
18:00 PEPO - VG-62
18:00 Levski - Slavia Sofia
18:00 Opava - Hanacka Slavia
18:00 Japan U16 (W) - Sweden U16 (W)
18:00 Slaven - Osijek
18:00 Minyor Pernik - Levski
18:00 Nitra - Poprad
18:00 Zvolen - Dukla Michalovce
18:00 Backa Topola - Vozdovac
18:00 Novi Beograd - Zeleznicar Pancevo
18:00 CSM Constanta (W) - Municipal Targoviste (W)
18:00 Muhammad (W) / Parks (W) - Dabrowski (W) / Routliffe (W)
18:05 LCC (W) - Neptunas (W)
18:10 DSV Leoben - KSV 1919
18:10 Ried - Grazer AK
18:10 St Poelten - Amstetten
18:15 France U16 (W) - Mexico U16 (W)
18:20 Scotland U18 (W) - Wales U18 (W)
18:30 Bursaspor - Tofas
18:30 Blackburn - Ipswich Town
18:30 Epicentr-Podoliany - Zhytychi Zhytomyr
18:30 Levski Sofia - Pirin Razlog
18:30 Brynas - Nybro Vikings
18:30 HV71 - Oskarshamn
18:30 Zeytinburnu - Buz Beykoz
18:30 DSK Brandys (W) - Slovanka (W)
18:30 Hradec Kralove (W) - Slavia Prague (W)
18:30 Inter (W) - Roma (W)
18:40 NY Mets - Milwaukee
18:45 Besiktas - JL Bourg
18:45 Fenerbahce - Alba Berlin
19:00 Seggerman / Trhac - Kaliyanda Poonacha / Bollipalli
19:00 Simba SC - Al-Ahly Cairo
19:00 Silkeborg - Fredericia
19:00 Aurillac - Fos Provence
19:00 Ilirija - Rogaska
19:00 Boston College Eagles - Michigan Tech Huskies
19:00 Zabok - Skrljevo
19:00 Benfica - Chaves
19:00 Guillermo Brown - Talleres Remedios
19:00 Al Wahda - Shabab Al Ahli
19:00 Kalba - Ajman
19:00 Proleter - Partizan
19:00 Levharti Chomutov (W) - KP Brno (W)
19:00 Bekament (W) - Napredak (W)
19:00 Sremska Mitrovica (W) - Zeleznicar (W)
19:00 ZOK UB (W) - Crvena Zvezda (W)
19:30 Adolfo Daniel Vallejo - Orlando Luz
19:30 Thiago Tirante - Nicolas Mejia
19:30 Austria Vienna - BW Linz
19:30 Etival (W) - Hodonin (W)
19:30 Esbjerg Energy - Aalborg
19:30 SonderjyskE - Herning Blue Fox
19:30 Dukla Praha - Koprivnice
19:30 Nove Veseli - Hranice
19:30 Agen - Rouen
19:30 Beziers - Biarritz Olympique
19:30 Grenoble - Charente
19:30 Montauban - Dax
19:30 Valence Romans - Nevers
19:30 Sepsi OSK - CFR Cluj
19:30 Dijon - Nimes
19:30 Vevey Riviera - Union Neuchatel
19:30 Al-Shamal - Al-Ahli Doha
19:30 Umm Salal - Muaither
19:30 Kumanovo (W) - Astibo (W)
20:00 Daniil Medvedev - Jannik Sinner
20:00 Couacaud / Blancaneaux - Weis / Draxl
20:00 Beerschot - Genk II
20:00 Brugge II - Dender EH
20:00 De Graafschap - Jong AZ
20:00 Den Bosch - Dordrecht
20:00 Den Haag - Groningen
20:00 Eindhoven - Cambuur
20:00 Emmen - Jong Ajax
20:00 Helmond Sport - Willem II
20:00 NAC Breda - MVV Maastricht
20:00 Telstar - Jong Utrecht
20:00 VVV-Venlo - TOP Oss
20:00 Amsterdam (W) - East Grinstead (W)
20:00 Briancon - Anglet
20:00 Puskas - MOL Fehervar
20:00 Zeljeznicar - Velez
20:00 Penarol - Nacional M
20:00 Al-Ettifaq - Al Ahli Jeddah
20:00 Al-Ittihad Jeddah - Al-Fayha
20:00 Al-Okhdood - Al-Raed
20:00 Al-Taawoun - Al-Hazem
20:00 Damac - Al-Khaleej
20:00 Chambery - Limoges Hand 87
20:00 Pays d`Aix - Nantes
20:00 Saran - Nimes
20:00 Multi Esens - Skopje 2020
20:00 Calgary Wranglers - San Jose Barracuda
20:00 Manitoba Moose - Toronto Marlies
20:00 Troistorrents (W) - Nyon (W)
20:05 Philadelphia - Atlanta
20:05 Chamonix - Gap
20:15 Domzale - Mura
20:15 Pully (W) - Elfic Fribourg (W)
20:30 London Lions - Paris
20:30 Real Madrid - Crvena Zvezda
20:30 Virtus Bologna - Panathinaikos
20:30 Huesler / Bellier - Lock / Statham
20:30 Plymouth City Patriots - Cheshire Phoenix
20:30 Kedzierzyn-Kozle - Slepsk Suwalki
20:30 Al-Salt - Sahab
20:30 Burgos - Espanyol
20:30 Dijon - Dunkerque
20:30 Toulouse - Creteil
20:30 Duga (W) - Partizan (W)
20:30 Leeds (W) - Surrey (W)
20:30 Strathclyde (W) - Loughborough (W)
20:30 Duga (W) - Partizan (W)
20:30 Partizan (W) - Tent Obrenovac (W)
20:35 Dragons - Zebre
20:35 Leinster - Blue Bulls
20:45 Sheffield Sharks - Leicester Riders
20:45 Glentoran - Linfield
20:45 Newcastle Falcons - Leicester Tigers
20:45 Northampton Saints - Saracens
20:45 Bray Wanderers - Cobh Ramblers
20:45 Cork City - Athlone Town
20:45 Kerry - Wexford
20:45 Longford Town - UCD
20:45 Treaty United - Finn Harps
20:45 Derry City - Galway United
20:45 Drogheda United - St Patrick`s Athletic
20:45 Shamrock Rovers - Bohemians
20:45 Shelbourne - Dundalk
20:45 Waterford - Sligo Rovers
20:45 Gent - Standard Liege
20:45 Ayr United - Airdrieonians
20:45 Udine - Treviglio
21:00 Matheus Pucinelli De Almeida - Felipe Alves
21:00 Watford - Leeds Utd
21:00 Vannes - Colomiers
21:00 Lille - Lens
21:00 Cadiz - Granada
21:00 Zamora - Angostura
21:00 Paris (W) - Montpellier (W)
21:30 Estrela - Sporting
22:00 Matias Soto - Tomas Barrios
22:00 Defensa y Justicia - Estudiantes LP
22:00 Tigre - Belgrano
22:00 Michigan Spartans - Western Michigan Broncos
22:00 Club de Lyon - Capo
22:00 Michigan Stars - Irvine Zeta
22:00 Zidansek (W) / Bondar (W) - Gamiz (W) / Lizarazo (W)
22:30 Romboli / Zormann - Luz / Demoliner
22:30 Wisconsin Badgers - Quinnipiac Bobcats
22:30 Volei Bauru (W) - Praia Clube (W)
22:45 Cruz Azul (W) - America (W)
23:00 Cape Breton Eagles - Rimouski Oceanic
23:00 Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan
23:00 Moncton Wildcats - Chicoutimi Sagueneens
23:00 Dinamo Bucharest - Petrolul
23:00 MODUS Super Series
23:00 Alianza Valledupar - Deportes Tolima
23:00 Fluminense (W) - Sao Paolo (W)
23:05 Agropecuario - Quilmes
23:30 Mpetshi Perricard - Alexis Galarneau
23:50 Tampa Bay - Toronto
00:00 Charlotte - Golden State
00:00 Indiana - LA Lakers
00:00 Orlando - LA Clippers
00:00 Washington - Detroit
00:00 Grigor Dimitrov - Alexander Zverev
00:00 Baie-Comeau Drakkar - Charlottetown Islanders
00:00 Drummondville Voltigeurs - Saint John Sea Dogs
00:00 Hamilton Bulldogs - Ottawa 67
00:00 Kitchener Rangers - Erie Otters
00:00 London Knights - Flint Firebirds
00:00 Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques
00:00 Sherbrooke Phoenix - Armada BLB
00:00 Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes
00:00 Formula E, Tokyo
00:00 Osceola Magic - Indiana Mad Ants
00:00 Westchester - Memphis Hustle
00:00 Buffalo - New Jersey
00:00 Real Santa Cruz - The Strongest
00:00 Bridgeport Islanders - Charlotte Checkers
00:00 Hartford Wolf Pack - Springfield Thunderbirds
00:00 Laval Rocket - Belleville Senators
00:00 Syracuse Crunch - Lehigh Valley Phantoms
00:00 Utica Comets - Providence Bruins
00:00 North Carolina - Hartford Athletic
00:00 Lexington - Greenville
00:00 Orlando Pride (W) - Chicago Red Stars (W)
00:00 Queretaro (W) - Necaxa (W)
00:09 NC Wolfpack - Marquette Golden Eagles
00:10 Miami - Pittsburgh
00:15 Switzerland - Morocco
00:30 Brooklyn Nets - Chicago
00:30 Cleveland - Philadelphia
00:30 Huracan - River Plate
00:30 Raptors 905 - Motor City Cruise
00:30 Cobresal - Palestino
00:35 Oshawa Generals - Barrie Colts
00:39 Purdue Boilermakers - Gonzaga
01:00 Miami - Portland
01:00 Oklahoma - Phoenix
01:00 San Antonio - New York
01:00 Bare Knuckle
01:00 Iowa Wolves - Austin Spurs
01:00 Sioux Falls Skyforce - Stockton Kings
01:00 Windy City Bulls - Wisconsin Herd
01:00 Cusco - Union Comercio
01:00 Celaya - Tlaxcala
01:00 Macara - Barcelona SC
01:00 Chicago Wolves - Grand Rapids Griffins
01:00 Milwaukee - Rockford IceHogs
01:00 Texas Stars - Iowa Wild
01:00 Fluminense (W) - Minas (W)
01:00 WWE Smackdown
01:10 Houston - NY Yankees
01:30 Rio Grande Valley Vipers - Salt Lake City Stars
01:30 North Dakota Fighting Hawks - Michigan Wolverines
01:30 Atletico Junior - La Equidad
01:30 Dallas Jackals - Houston Sabercats
01:30 Corinthians (W) - Inter-RS (W)
01:30 Kenin (W) / Mattek-Sands (W) - Paolini (W) / Errani (W)
02:00 Denver - Minnesota
02:00 Oscar Valdez - Liam Wilson
02:00 Medicine Hat Tigers - Red Deer Rebels
02:00 Moose Jaw Warriors - Brandon Wheat Kings
02:00 Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders
02:00 Swift Current Broncos - Lethbridge Hurricanes
02:00 Formula E, Tokyo
02:00 Rip City Remix - Santa Cruz Warriors
02:00 Puebla - UANL
02:00 Zarate - Union Santa Fe
02:05 Fijian Drua - Western Force
02:05 Colorado Eagles - Abbotsford Canucks
02:06 Leon (W) - Mazatlan (W)
02:30 Utah - Houston
02:30 New South Wales Open
02:40 Arizona - Colorado
02:40 Oakland - Cleveland
02:40 San Diego - San Francisco
02:40 Seattle - Boston
02:40 Houston Cougars - Duke Blue Devils
03:00 Sacramento - Dallas
03:00 Portland Winterhawks - Victoria Royals
03:00 Prince George Cougars - Spokane Chiefs
03:00 Wenatchee Wild - Kelowna Rockets
03:00 Green Gully - North Geelong
03:00 Launceston City - South Hobart
03:00 Uni Hill Eagles - Casey Comets
03:00 South Bay Lakers - Mexico City Capitanes
03:00 America - Atletico de San Luis
03:00 Otago Nuggets - Southland Sharks
03:00 Henderson Silver Knights - Bakersfield Condors
03:00 Tucson Roadrunners - San Diego Gulls
03:00 Central Valley Fuego - Forward Madison
03:00 San Diego Wave (W) - OL Reign (W)
03:00 WTT Champions Incheon
03:05 Everett Silvertips - Vancouver Giants
03:09 Tennessee Volunteers - Creighton Bluejays
03:10 LA Dodgers - Saint-Louis
04:00 Salvador - USA
04:00 Mazatlan - Tijuana
04:00 Wellington Phoenix (W) - Western Sydney (W)
04:30 Launceston United - Kingborough
04:30 Ulverstone - Clarence Zebras
04:35 Moana Pasifika - Blues
05:00 Northcote City - Keilor Park
05:00 Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka
05:00 Ventforet Kofu - Renofa Yamaguchi
05:00 Osaka - Imabari
05:00 Sagamihara - Kamatamare Sanuki
05:00 Seoul Jungnang - Chungju Citizen
05:00 Grand Prix Vietnam
05:00 Bangladesh - Sri Lanka
05:00 Ehime (W) - Speranza (W)
05:00 Harima Albion (W) - Orca Kamogawa (W)
05:00 Shizuoka SSU (W) - NGU Loveledge Nagoya (W)
05:00 Busan (W) - Incheon City (W)
05:45 Rally Kenya