13:30 Russia U20 - SHL team
13:30 Bursa Antspor (W) - Bodrum (W)
13:45 Beatriz Haddad Maia (W) - Sara Errani (W)
14:00 Eleftheroupoli - Ermis Schimatari
14:00 Panerythraikos - Aias Evosmou
14:00 Yannick Hanfmann - Jakub Mensik
14:00 Zhizhen Zhang - Miomir Kecmanovic
14:00 European Championships, Belgrade
14:00 Ural - Rostov
14:00 Temp-Sumz-Revda - Dynamo Vladivostok
14:00 Russian Championship, Yekaterinburg
14:05 Routliffe (W) / Krueger (W) - Kenin (W) / Mattek-Sands (W)
14:10 Rikl / Sachko - Rocha / Faria
14:20 Vondrousova (W) / Boulter (W) - Hozumi (W) / Ninomiya (W)
14:30 Demoliner / Goransson - Pellegrino / Eysseric
14:30 Franco Agamenone - Nicolas Moreno De Alboran
14:30 Estrela U-23 - Benfica U-23
14:30 Famalicao U-23 - Gil Vicente U-23
14:30 Sporting U-23 - Torreense U-23
14:30 Vizela U-23 - Estoril Praia U-23
14:30 Tour de Romandie
14:30 Belgium - Chinese Taipei
14:30 WTT Youth Contender Metz
14:35 Damir Dzumhur - Peter Benjamin Privara
14:35 Alexandra Eala (W) - Sorana Cirstea (W)
14:45 UTA Arad - Otelul Galati
15:00 Qatar U-23 - Japan U-23
15:00 Hyderabad - Royal Challengers Bengaluru
15:00 CSKA 2 - Chelbasket
15:00 Ohrid - Kozuv
15:00 Nadezhda (W) - Samara (W)
15:00 UMMC Yekaterinburg (W) - Nika (W)
15:00 Iceland - Australia
15:00 WTT Youth Contender Spa
15:30 Albert Ramos Vinolas - Pavel Kotov
15:30 Pichler / Babic - Jecan / Walkow
15:30 Brazil U16 - Greece U16
15:30 Cori Gauff (W) - Arantxa Rus (W)
15:35 Maria Lourdes Carle (W) - Veronika Kudermetova (W)
15:40 Ergi Kirkin - Stefanos Sakellaridis
15:40 Fakundo Mena - Daniel Dutra da Silva
15:50 Olmos (W) / Panova (W) - Kato (W) / Kichenok (W)
15:55 Saisai (W) / Wang (W) - Niculescu (W) / Parks (W)
16:00 Sporting - Benfica
16:00 Aleksandar Kovacevic - Hamad Medjedovic
16:00 Kadhe / Nedunchezhiyan - Kwiatkowski / Lawson
16:00 Mitchell Krueger - Andres Andrade
16:00 Oppsal - Vaalerenga
16:00 Manchester City - Manchester Utd
16:00 European Championships, Zagreb
16:00 Belarus U16 - Tajikistan U16
16:00 Denmark U16 - China U16
16:00 Jurbarkas-Karys - Kretinga
16:00 Al-Salt - Maan
16:00 Premier Padel. Bruxelas
16:00 Al-Fayha - Al-Tai
16:00 Latvia U18 - Finland U18
16:00 Leeds (W) - Loughborough (W)
16:00 Daugavpils Universitate (W) - Liepaja/LSSS (W)
16:15 Schnaitter / Wallner - Forejtek / Duda
16:15 Fakel - Krylia Sovetov
16:30 AZ Havirov - Chomutov
16:30 Bielsko-Biala - Arka Chelm
16:30 Loko - SKA-1946
16:30 MHC Tambov - Yunison
16:30 Pakistan - New Zealand
16:30 Struzanka (W) - Astibo (W)
16:35 Anna Karolina Schmiedlova (W) - Ons Jabeur (W)
17:00 UNICS - Samara
17:00 Fredericia - AaB
17:00 Alex Michelsen - Joao Fonseca
17:00 Darwin Blanch - Rafael Nadal
17:00 NH Ostrava - Chodov
17:00 Motor - Chrobry Glogow
17:00 Hermannstadt - Petrolul
17:00 Cluj-Napoca - Arges Pitesti
17:00 Oradea - Voluntari
17:00 Rapid Bucuresti - Dinamo Bucuresti
17:00 Sibiu - Athletic Constanta
17:00 Raasiku/Mistra - Polva Serviti
17:00 World Masters
17:00 Perugia - Monza
17:00 Dolphins - Warriors
17:00 FMP Academy - Vardar
17:00 Iverioni - Gurjaani Delta
17:00 Sweden U18 - Canada U18
17:15 Elise Mertens (W) - Sloane Stephens (W)
17:30 Kirchheimer / Kodat - Harrison / Willis
17:30 Para European Championships, Madeira
17:30 Bouzas Maneiro (W) / Jimenez Kasintseva (W) - Siegemund (W) / Krejcikova (W)
17:35 Pittsburgh - Milwaukee
17:45 Veszprem - Aalborg
17:45 Heerenveen - PSV
17:55 Leylah-Annie Fernandez (W) - Anastasia Potapova (W)
18:00 Lokomotiv Kuban - Parma Perm
18:00 Celje - Grosist Slovan
18:00 Djurgarden - Malmoe
18:00 Halmstad - Hammarby
18:00 Kalmar - GAIS
18:00 Norrkoeping - Elfsborg
18:00 Vasteras - Mjaellby
18:00 Villanueva / Britto - Watanabe / Yuzuki
18:00 Onnereds - Ystad
18:00 Germany - Austria
18:00 South Korea - Japan
18:00 Cibona - Dubrava Furnir
18:00 PSA. El Gounah
18:00 UD Leiria - Penafiel
18:00 Spartak (W) - Gevgelija (W)
18:00 Lokomotiv K (W) - Dynamo Kazan (W)
18:00 Bulgaria - New Zealand
18:10 Cincinnati - Philadelphia
18:10 Cleveland - Boston
18:10 Minnesota - Chi White Sox
18:15 Dominik Koepfer - Roberto Carballes Baena
18:15 Farjat / Bueno - Urrea / Stepanov
18:15 Federico Agustin Gomez - Aidan Mayo
18:30 Al Riyadi Beirut - Shahrdari Gorgan
18:30 South Korea U-23 - Indonesia U-23
18:30 Amriswil - Schonenwerd
18:30 Akhmat - Sochi
18:30 CSKA - Spartak M
18:30 Rogle - Skelleftea
18:30 Zrd Litija (W) - Celje (W)
18:30 UAE - Serbia
18:30 Iga Swiatek (W) - Wang Xiyu (W)
18:40 Bogoria - Dekorglass Dzialdowo
18:45 Al Jalil - Moghayer Al Sarhan
19:00 Boyer / Whiting - Freund / Ingildsen
19:00 Boyer / Whiting - Freund / Ingildsen
19:00 Cid / Kirkin - Leite / Dutra da Silva
19:00 B36 Torshavn - Skala IF
19:00 Mura - Rogaska
19:00 France - Slovenia
19:00 Premier League
19:00 Al-Riyadh - Al Ahli Jeddah
19:00 Al-Wehda Mecca - Al-Hazem
19:00 Udinese - Roma
19:00 2024 World Championships
19:00 Pays d`Aix - Saint-Raphael
19:00 ZSC Lions - Lausanne
19:00 Kriva Palanka (W) - MZT Skopje (W)
19:10 Kansas City - Toronto
19:15 Panathinaikos - Maccabi T-A
19:15 Llandovery - Bridgend Ravens
19:20 Chi Cubs - Houston
19:30 GKS Katowice - Gornik Leczna
19:30 Katowice - Gornik Leczna
19:30 Visla Bydgoszcz - MKS Bedzin
19:30 Antwerp - Union Saint-Gilloise
19:30 Toulouse - Saran
19:30 Gjorche Petrov (W) - ZRK Skopje (W)
19:35 Texas - Seattle
19:45 PSG - Barcelona
19:45 U Craiova - CFR Cluj
20:00 Real Madrid - Baskonia
20:00 Alvaro-Guillen Meza - Leonardo Aboian
20:00 Jose Pereira - Hernan Casanova
20:00 Omar Jasika - Alexander Ritschard
20:00 St Helens - Huddersfield Giants
20:00 Go Ahead Eagles - Feyenoord
20:00 Agen - Biarritz Olympique
20:00 Brighton - Manchester City
20:10 Colorado - San Diego
20:15 Njardvik - Thor Thorl
20:30 / - Roncadelli / Sakellaridis
20:30 Krueger / Kiger - Martinez / Gomez
21:05 Washington - LA Dodgers
22:00 Jalapa - UNAN Managua
22:00 MODUS Super Series
22:30 Joel Josef Schwaerzler - Calvin Hemery
22:30 Joel Josef Schwarzler - Calvin Hemery
22:30 Atletico Huila - Real Cartagena
23:00 Cerro Porteno - Fluminense
23:00 Cobresal - Talleres de Cordoba
23:00 Metropolitanos - Lanus
23:00 Nacional As - Racing de Montevideo
23:00 Catanduva (W) - Araraquara (W)
23:30 Patriotas Boyaca - Atl Bucaramanga
23:30 Unifacisa - Sao Paulo
23:30 Sao Jose (W) - Unimed Campinas (W)
00:00 Orlando - Cleveland
00:00 Baie-Comeau Drakkar - Cape Breton Eagles
00:00 Tampa Bay - Florida
00:00 Charlotte Checkers - Hartford Wolf Pack
00:05 NY Yankees - Oakland
00:15 Motagua - Real Sociedad Tocoa
00:30 Philadelphia - New York
00:30 NY Islanders - Carolina
01:00 Always Ready - Cesar Vallejo
01:00 Barcelona SC - Sao Paolo
01:00 Fortaleza - Boca Juniors
01:00 Palestino - Millonarios
01:00 Deportes Quindio - Envigado
01:00 Diriangen - Walter Ferretti
01:00 Independiente Juniors - Cuniburo
01:00 Texas Stars - Manitoba Moose
01:00 IMPACT Wrestling
02:00 Envigado - Deportes Quindio
02:00 Once Caldas - Fortaleza CEIF
02:00 UANL (W) - Juarez (W)
02:05 Cancun - Atlante
02:30 CD Victoria - Marathon
03:00 LA Lakers - Denver
03:00 Delfin - Inter-RS
03:00 Ind Medellin - Defensa y Justicia
03:00 Fortaleza CEIF - Once Caldas
03:00 Tacoma Defiance - San Jose II
04:00 Alibek Kachmazov - Lloyd Harris
04:00 James Duckworth - Mattia Bellucci
04:05 Mineros - Leones Negros
04:10 Tijuana (W) - Pachuca (W)
05:30 Denis Yevseyev - Mark Lajal
05:30 Tristan Schoolkate - Remy Bertola
07:00 Shimizu / Trotter - Ji-sung / Niklas-Salminen