18:30 Al Riyadi Beirut - Shahrdari Gorgan
18:30 South Korea U-23 - Indonesia U-23
18:30 Amriswil - Schonenwerd
18:30 Akhmat - Sochi
18:30 CSKA - Spartak M
18:30 Rogle - Skelleftea
18:30 Zrd Litija (W) - Celje (W)
18:30 UAE - Serbia
18:30 Iga Swiatek (W) - Wang Xiyu (W)
18:40 Farjat / Bueno - Urrea / Stepanov
18:40 Bogoria - Dekorglass Dzialdowo
18:45 Al Jalil - Moghayer Al Sarhan
19:00 Boyer / Whiting - Freund / Ingildsen
19:00 Boyer / Whiting - Freund / Ingildsen
19:00 B36 Torshavn - Skala IF
19:00 Mura - Rogaska
19:00 France - Slovenia
19:00 Premier League
19:00 Al-Riyadh - Al Ahli Jeddah
19:00 Al-Wehda Mecca - Al-Hazem
19:00 Udinese - Roma
19:00 2024 World Championships
19:00 Pays d`Aix - Saint-Raphael
19:00 ZSC Lions - Lausanne
19:00 Kriva Palanka (W) - MZT Skopje (W)
19:10 Kansas City - Toronto
19:15 Panathinaikos - Maccabi T-A
19:15 Llandovery - Bridgend Ravens
19:20 Chi Cubs - Houston
19:30 Dominik Koepfer - Roberto Carballes Baena
19:30 GKS Katowice - Gornik Leczna
19:30 Katowice - Gornik Leczna
19:30 Visla Bydgoszcz - MKS Bedzin
19:30 Antwerp - Union Saint-Gilloise
19:30 Toulouse - Saran
19:30 Gjorche Petrov (W) - ZRK Skopje (W)
19:35 Texas - Seattle
19:45 PSG - Barcelona
19:45 U Craiova - CFR Cluj
20:00 Real Madrid - Baskonia
20:00 Jose Pereira - Hernan Casanova
20:00 Omar Jasika - Alexander Ritschard
20:00 St Helens - Huddersfield Giants
20:00 Go Ahead Eagles - Feyenoord
20:00 Agen - Biarritz Olympique
20:00 Brighton - Manchester City
20:05 Alvaro-Guillen Meza - Leonardo Aboian
20:10 Colorado - San Diego
20:15 Njardvik - Thor Thorl
20:30 Krueger / Kiger - Martinez / Gomez
20:40 Cid / Kirkin - Leite / Dutra da Silva
21:05 Washington - LA Dodgers
21:50 / - Roncadelli / Sakellaridis
22:00 Jalapa - UNAN Managua
22:00 MODUS Super Series
22:30 Joel Josef Schwarzler - Calvin Hemery
22:30 Atletico Huila - Real Cartagena
22:35 Joel Josef Schwaerzler - Calvin Hemery
23:00 Cerro Porteno - Fluminense
23:00 Cobresal - Talleres de Cordoba
23:00 Metropolitanos - Lanus
23:00 Nacional As - Racing de Montevideo
23:00 Catanduva (W) - Araraquara (W)
23:30 Patriotas Boyaca - Atl Bucaramanga
23:30 Unifacisa - Sao Paulo
23:30 Sao Jose (W) - Unimed Campinas (W)
00:00 Orlando - Cleveland
00:00 Baie-Comeau Drakkar - Cape Breton Eagles
00:00 Tampa Bay - Florida
00:00 Charlotte Checkers - Hartford Wolf Pack
00:05 NY Yankees - Oakland
00:15 Motagua - Real Sociedad Tocoa
00:30 Philadelphia - New York
00:30 NY Islanders - Carolina
01:00 Always Ready - Cesar Vallejo
01:00 Barcelona SC - Sao Paolo
01:00 Fortaleza - Boca Juniors
01:00 Palestino - Millonarios
01:00 Deportes Quindio - Envigado
01:00 Diriangen - Walter Ferretti
01:00 Independiente Juniors - Cuniburo
01:00 Texas Stars - Manitoba Moose
01:00 IMPACT Wrestling
02:00 Envigado - Deportes Quindio
02:00 Once Caldas - Fortaleza CEIF
02:00 UANL (W) - Juarez (W)
02:05 Cancun - Atlante
02:30 CD Victoria - Marathon
03:00 LA Lakers - Denver
03:00 Delfin - Inter-RS
03:00 Ind Medellin - Defensa y Justicia
03:00 Fortaleza CEIF - Once Caldas
03:00 Tacoma Defiance - San Jose II
04:00 Alibek Kachmazov - Lloyd Harris
04:00 James Duckworth - Mattia Bellucci
04:05 Mineros - Leones Negros
04:10 Tijuana (W) - Pachuca (W)
05:30 Denis Yevseyev - Mark Lajal
05:30 Tristan Schoolkate - Remy Bertola
07:00 Shimizu / Trotter - Ji-sung / Niklas-Salminen
07:30 Challenger Series
07:30 Russian Championship, Yekaterinburg
08:00 Iraq - Afghanistan
08:00 Spanish Grand Prix
08:00 Novosibirsk - Barnaul
08:00 WTT Youth Contender Spa
08:05 Crusaders - Rebels
08:30 Wang / Zhou - Escoffier / Bertola
08:30 Whai - Taranaki Airs
08:30 WTT Youth Contender Metz
09:00 Ghana U16 - Serbia U16
09:10 WTA. Madrid
09:30 Alejandro-Moro Canas - Jesper De Jong
09:30 Phoenix Fuel Masters - Meralco Bolts
09:30 Belarus U20 - SHL team
09:30 Para European Championships, Madeira
10:00 Vietnam - Kyrgyzstan
10:00 ATP. Madrid
10:00 Jaime Faria - Manuel Guinard
10:00 Rottoli / Vincent Ruggeri - Margaroli / Vega Hernandez
10:00 Sea Eagles - Eels
10:00 Santa Clara U-23 - Leixoes U-23
10:00 University Azzurri - Darwin Olympic
10:00 2024 World Championships
10:00 Minaj U-19 - Chernomorets U-19
10:00 Rukh Lviv U-19 - Veres U-19
10:00 Cathay Life (W) - Taipower (W)
10:00 Yenisei (W) - Sparta and K (W)
10:00 Galytchanka (W) - KOSFK (W)
10:00 Dolehide (W) / Krawczyk (W) - Vekic (W) / Vesnina (W)
10:00 Mertens (W) / Shuvey (W) - Muhammad (W) / Sutjiadi (W)
10:00 Paolini (W) / Errani (W) - Zvonareva (W) / Andreeva (W)
10:00 Pavlyuchenkova (W) / Potapova (W) - Perez (W) / Melichar (W)
10:00 Zhang (W) / Linette (W) - Stefani (W) / Schuurs (W)
10:30 Prawira Bandung - Negeri Sembilan
10:30 Metalist - Kremin
10:30 DTM, Oschersleben
10:30 Melbourne Knights - Oakleigh Cannons
10:35 Waratahs - Chiefs
10:40 Port Adelaide - St Kilda
10:45 Brisbane Roar - Adelaide United
10:45 Rahmatganj - Fortis
10:45 Sheikh Russel - Abahani
11:00 Dennis Novak - Henri Squire
11:00 Academico Viseu U-23 - Rio Ave U-23
11:00 Portimonense U-23 - Braga U-23
11:00 World Masters
11:00 Qingdao Youth Island - Nantong Zhiyun
11:00 Dnipro-1 U-19 - Dynamo Kyiv U-19
11:00 Durham - Essex
11:00 Gloucestershire - Middlesex
11:00 Leicestershire - Northamptonshire
11:00 Surrey - Hampshire
11:00 Warwickshire - Nottinghamshire
11:00 Worcestershire - Somerset
11:00 Yorkshire - Derbyshire
11:30 Damir Dzumhur - Enrico Dalla Valle
11:30 Mansouri / Johnson - Pellegrino / Eysseric
11:30 Stefano Travaglia - Francesco Maestrelli
11:30 Croatia U16 - Sweden U16
11:30 Redlands United - WDSC Wolves
11:30 Peninsula Power (W) - SC Wanderers (W)
11:30 France (W) - South Korea (W)
12:00 Thailand - Tajikistan
12:00 South African Open
12:00 Mindil Aces - Darwin Hearts
12:00 Bank of Taiwan - Yulon Dinos
12:00 Irkut - Kupol-Rodniki
12:00 Shenzhen Peng City - Qingdao Hainiu
12:00 Slovakia U18 - Latvia U18
12:00 Karpaty (W) - Spartak-SHVSM (W)
12:15 Zurich Classic of New Orleans