12:30 Marco Trungelliti - Pedro Martinez
12:30 Loreto (W) - Junior (W)
12:35 Shanghai Sharks - Xinjiang Flying Tigers
12:35 Sichuan Blue Whales - Liaoning Flying Leopards
12:40 Federico Coria - Manuel Guinard
12:50 Bernabe Zapata Miralles - Benjamin Hassan
13:00 Araz Saatli - Energetik
13:00 Francesco Maestrelli - Pierre-Hugues Herbert
13:30 Nedovyesov / Escobar - Schnaitter / Wallner
13:30 Houston Open
13:30 Muras United - Neftchi Kochkor-Ata
13:45 Matteo Martineau - Franco Agamenone
14:00 MODUS Super Series
14:00 Israel (W) - Singapore (W)
14:30 Alejandro-Moro Canas - Joao Sousa
14:30 Torpedo UK (Youth) - Aqtobe (Youth)
14:45 Old Georgians - Campo
14:50 Roca Batalla / Rincon - Cabral / Patten
15:00 Kyrgyzstan - Uzbekistan
15:00 Rajasthan Royals - Delhi Daredevils
15:00 Jas Batyr (Youth) - Barys (Youth)
15:00 Metallurg Mg - Spartak M
15:00 Nilufer Belediyespor (W) - Vakifbank (W)
15:00 WTT Youth Contender Beirut
15:05 Genaro Olivieri - Adolfo Daniel Vallejo
15:10 Nicolas Moreno De Alboran - Christian Garin
15:30 Aizawl - Churchill Brothers
15:30 Dugopolje - Dubrava
15:30 Prometey - Law Academy
15:40 Fabio Fognini - Arthur Gea
16:00 Samara - Uralmash
16:00 Dynamic - Joker
16:00 EkoNiva Bobrov - MHC Tambov
16:00 Politekhnika Halychyna - Dnipro
16:00 Feeder Otocec
16:10 Weis / Draxl - Villanueva / Taylor
16:30 Avtodor - MBA
16:30 Neftyanik - Zauralie
16:30 Bucharest (W) - Dunarea Braila (W)
16:50 Andrea Collarini - Enzo Couacaud
16:50 Arends / Middelkoop - Qureshi / Vega Hernandez
17:00 Junior - Belarus U18
17:00 Ocelari Trinec - Ceske Budejovice
17:00 Mannheimer (W) - Campo (W)
17:00 Palangos Kursiai - Jurbarkas-Karys
17:00 Gruener - Narvik
17:00 Ringerike - Comet Halden
17:00 Osijek - Crikvenica
17:00 Dizelist - Olimpiya
17:00 High Touch - Karamursel
17:00 Kremenchuk - Sokil Kyiv
17:15 Corona Brasov - Targu Mures
17:25 Gomel - Metallurg-Zhlobin
17:30 / - Romboli / Zormann
17:30 Berani Zlin - Stadion Litomerice
17:30 Karpat - Jukurit
17:30 Pelicans - HIFK
17:30 Tappara - TPS
17:30 Lokomotiv - Avangard
17:30 Resovia Rzeszow - Cuprum Lubin
17:30 Bosnia-Herzegovina (W) - Thailand (W)
17:50 Lietkabelis - Rytas Vilnius
18:00 CSKA Moscow - Zenit
18:00 Runa - Nizhnyi Novgorod
18:00 Zadar - FMP
18:00 Alexander Zverev - Fabian Marozsan
18:00 Ebden / Bopanna - Granollers / Zeballos
18:00 Gastao Elias - Nikolas Sanchez Izquierdo
18:00 Pedro Sakamoto - Orlando Luz
18:00 Corvinul - Gloria Buzau
18:00 Lazne Kynzvart (W) - Iuventa Michalovce (W)
18:00 Balkan - CSKA Sofia
18:00 Cedevita Junior - KK Bosco
18:00 Beach Pro Tour, Saquarema
18:00 Deya Sport - Cherno More
18:00 Vac (W) - Ferencvaros (W)
18:00 Fenerbahce (W) - Eczacibasi (W)
18:10 NY Mets - Milwaukee
18:15 Amicitia Zurich - St Otmar St Gallen
18:30 Viimsi - Tartu Ravens
18:30 Argentina U16 - Ivory Coast U16
18:30 Czech Republic U16 - Mexico U16
18:30 France U16 - Saudi Arabia U16
18:30 Japan U16 - Wales U16
18:30 Crvena Zvezda - Jadran Herceg Novi
18:30 Zhytychi Zhytomyr - Epicentr-Podoliany
18:45 Barcelona (W) - Brann (W)
18:45 Pick Szeged - Veszprem
19:00 San Bernardino Coyotes - Nova Southeastern Sharks
19:00 Zalgiris - Milan
19:00 Zlin - Chomutov
19:00 Murkel Velasco - Matias Soto
19:00 Zeballos / Arias - Couacaud / Blancaneaux
19:00 TVB Stuttgart - BHC
19:00 Denver Pioneers - Massachusetts Minutemen
19:00 Dinamo Zagreb - Cibona
19:00 Al Nasr Dubai - Hatta
19:00 Emirates Club - Bani Yas
19:00 Stoja - Podstrana
19:00 Bjorkloven - Djurgarden
19:00 Karlskoga - Sodertalje
19:00 Leksand - Frolunda
19:00 Linkoeping - Skelleftea
19:00 Valencia (W) - Avenida (W)
19:00 Konjice (W) - Domel Skofja Loka (W)
19:15 Salzburg - Bolzano
19:15 Pinoke - Polo
19:15 Gorica - Kvarner
19:30 Shahrdari Gorgan - Al Shorta
19:30 Krawietz / Puetz - Krajicek / Dodig
19:30 Schwenninger - Straubing Tigers
19:30 Stalowa Wola - Sandecja
20:00 Ritten Sport - Wipptal Broncos
20:00 Goldhoff / Trotter - Seggerman / Trhac
20:00 Briancon - Anglet
20:00 FTC Budapest - Vasas
20:00 Premier League
20:00 GV San Jose - Always Ready
20:00 Fribourg - PV Lugano
20:00 Elena Rybakina (W) - Victoria Azarenka (W)
20:05 Baltimore - LA Angels
20:05 Philadelphia - Atlanta
20:15 Jadran Split - ????-???????
20:30 Baskonia - Anadolu Efes
20:30 Bayern Munich - Barcelona
20:30 Partizan - Olympiacos
20:30 Cortina - Salzburg II
20:30 Aidan Mayo - Tomas Barrios
20:30 Sigouin / Kiger - Lock / Statham
20:30 Chamonix - Gap
20:30 Katowice - Barkom-Kazhany
20:30 Moghayer Al Sarhan - Shabab Al-Aqaba
20:30 Carrarese - Perugia
20:45 Newcastle Eagles - Caledonia Gladiators
20:45 Wisla Plock - PSG
20:45 Catania - Giugliano
20:45 Fermana - Rimini
20:45 Gubbio - Torres
20:45 Padova - Pergolettese
20:45 Vis Pesaro - Lucchese
21:00 ASVEL - AS Monaco
21:00 PSG (W) - Haecken (W)
21:00 Castleford Tigers - Leeds Rhinos
21:00 Stade Montois - Brive
21:00 Deportivo Garcilaso - Comerciantes Unidos
21:10 Chi White Sox - Detroit
21:10 Cincinnati - Washington
21:10 Houston - NY Yankees
21:10 Kansas City - Minnesota
21:10 LA Dodgers - Saint-Louis
21:10 Miami - Pittsburgh
21:10 San Diego - San Francisco
21:10 Tampa Bay - Toronto
21:30 Camilo Ugo Carabelli - Daniel Cukierman
21:30 Huesler / Bellier - Pichler / Soto
22:00 Pospisil / Verdugo - Kaliyanda Poonacha / Bollipalli
22:00 Boston Terriers - RIT Tigers
22:00 Audax Italiano - Coquimbo Unido
22:00 Brazil U17 (W) - Colombia U17 (W)
22:30 Maine Black Bears - Cornell Big Red
23:00 Collarini / Olivo - Luz / Demoliner
23:00 KACM - HUSA
23:00 Maghreb de Fes - Ittihad Tanger
23:00 Cincinnati 2 - NY Red Bulls II
23:00 MODUS Super Series
23:30 Pato Basquete - Corinthians
23:30 Blumenau (W) - Ituano (W)
00:00 Carlos Alcaraz - Grigor Dimitrov
00:00 Coritiba - Maringa
00:00 Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves
00:00 North Bay Battalion - Kingston Frontenacs
00:00 Rosario Central - Barracas Central
00:00 College Park Skyhawks - Maine Celtics
00:00 Grand Rapids Gold - Cleveland Charge
00:00 Obras - Platense
00:00 Chicago Fire II - Philadelphia II
00:00 Florida - NY Islanders
00:00 Montreal - Philadelphia
00:00 Ottawa - Chicago
00:00 Pittsburgh - Columbus
00:00 Toronto - Washington
00:05 Saginaw Spirit - Owen Sound Attack
00:07 Soo Greyhounds - Guelph Storm
00:09 Arizona Wildcats - Clemson Tigers
00:15 Switzerland - USA
00:15 USA - Morocco
00:30 Atlanta - Boston
00:30 Athletic MG - Pouso Alegre
00:30 Crown Legacy - Atlanta Utd II
00:30 Carolina - Detroit
00:30 Deportivo Tachira - Metropolitanos
00:30 O`Higgins - Deportes Iquique
00:30 Paraguay U17 (W) - Ecuador U17 (W)
00:30 Charlotte Independence - Spokane Velocity
00:35 Texas - Chi Cubs
00:39 Connecticut Huskies - San Diego Aztecs
01:00 New Orleans - Milwaukee
01:00 Mpetshi Perricard - Roberto Cid
01:00 Instituto - Argentinos Juniors
01:00 Oklahoma City Blue - Texas Legends
01:00 Houston Dynamo 2 - Austin II
01:00 Flamengo - Sao Paulo
01:00 Minnesota - San Jose
01:00 Saint-Louis - Calgary
01:00 Winnipeg - Vegas
01:00 Blooming - Aurora
01:00 LDU Quito - Imbabura
01:00 New Zealand (W) - England (W)
01:30 Minnesota Golden Gophers - Nebraska-Omaha Mavericks
01:30 Ekaterina Alexandrova (W) - Danielle Collins (W)
01:35 Palmeiras - Novorizontino
02:00 Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders
02:00 Alianza Lima - Los Chankas
02:00 La Union - Boca Juniors
02:00 Colorado - Rangers
02:00 Edmonton - Los Angeles
02:05 Atletico Morelia - Venados
02:30 Alexis Galarneau - James Duckworth
02:39 North Carolina Tar Heels - Alabama Crimson Tide
03:00 Morocco - Salvador
03:00 Salvador - Switzerland
03:00 Ontario Clippers - G League Ignite
03:00 Arizona - Nashville
03:00 Seattle Kraken - Anaheim
03:00 Vancouver - Dallas
03:00 WTT Champions Incheon
03:07 Oakland - Cleveland
03:09 Illinois Fighting Illini - Iowa Cyclones
03:10 Arizona - Colorado
03:10 Seattle - Boston
04:00 Eastern Lions - Beaumaris
04:00 Monterrey (W) - Tijuana (W)
04:05 Dorados - Atlante
06:00 Aktobe - Burevestnik Almaty
06:00 Cathay Life (W) - Taipower (W)
06:00 Rally Kenya
06:05 Rabbitohs - Bulldogs
06:20 North Melbourne - Carlton Blues