15:25 Sara Bejlek (W) - Anna Kalinskaya (W)
15:30 Unicov - Zlinsko
15:30 Volna Pinsk - Belarus U-17
15:30 Slovakia - Czech Republic
15:30 Orbi - Olimpi
15:30 Pakistan (W) - West Indies (W)
15:30 Neel (W) / Noskova (W) - Ostapenko (W) / Kichenok (W)
15:35 Jecan / Walkow - Schnaitter / Wallner
16:00 Andres Andrade - Federico Agustin Gomez
16:00 Galatasaray - Samsunspor
16:00 Ocelari Trinec - Dynamo Pardubice
16:00 Zurich Classic of New Orleans
16:00 Kolkheti - Samtredia
16:00 European Championships, Zagreb
16:00 CSM Ploiesti - Laguna
16:00 Farense U-23 - Mafra U-23
16:00 Al-Hudood - Naft Al Wasat
16:00 Ararat - Van
16:00 Naft Maysan - Al-Qasim
16:00 Shabab Al-Ordon - Al-Wehdat
16:00 Al-Hilal Riyadh - Al-Fateh
16:00 Damac - Al-Taawoun
16:00 Struga - Vardar
16:00 Vozdovac - Spartak Subotica
16:00 Finland U18 - Norway U18
16:00 Inter Turku - EIF
16:00 Metta - Auda
16:00 Marketa Vondrousova (W) - Shelby Rogers (W)
16:10 Vilius Gaubas - Nicolas Moreno De Alboran
16:15 Luciano Darderi - Taylor Fritz
16:15 Watanabe / Yuzuki - Cid / Kirkin
16:20 Genaro Olivieri - Gonzalo Bueno
16:30 Pelicans - Tappara
16:30 Dinamo Zagreb - Zabok
16:30 Zemplin Michalovce - Banska Bystrica
16:30 Final Genchlik - Fenerbahce Koleji
16:30 Vitebsk - BATE
16:30 USK Praha (W) - Zabiny Brno (W)
16:35 Sorribes Tormo (W) / Bucsa (W) - Haddad Maia (W) / Martins (W)
16:45 European Championship, Italy
16:45 Ugo Humbert - Botic Van de Zandschulp
16:45 Samsonova (W) / Bronzetti (W) - Babos (W) / Aoyama (W)
17:00 Gorenje Velenje - Loka
17:00 Kladno - Hrebec
17:00 Kadhe / Nedunchezhiyan - Freund / Ingildsen
17:00 Tenerife - Peristeri
17:00 Rebel Havlickuv Brod - Dukla Liberec
17:00 Piast Gliwice - Warta Poznan
17:00 Dinamo Tbilisi - Telavi
17:00 Red Bull Brasil
17:00 Istra 1961 - Slaven
17:00 Targu Jiu - Focsani
17:00 Parnu JK Vaprus - Nomme United
17:00 Opava - NH Ostrava
17:00 Palangos Kursiai - Suduva-Mantinga
17:00 World Masters
17:00 Cedevita Junior - Alkar
17:00 Polish Speedway
17:00 Levski Sofia - CSKA Sofia
17:00 Canada U18 - Czech Republic U18
17:00 Mosonmagyarovar (W) - Dunaujvaros (W)
17:00 Yastremska (W) / Kalinina (W) - Watson (W) / Xu (W)
17:10 KSV 1919 - Horn
17:10 Lafnitz - DSV Leoben
17:10 Ried - Amstetten
17:30 Hertha Berlin - Hanover 96
17:30 Simulcast
17:30 St Pauli - Hansa Rostock
17:30 Batov - Novy Jicin
17:30 Norway - Denmark
17:30 Veszprem - Haladas
17:30 Ilirija - LTH Castings
17:30 Niort - Martigues
17:30 PSA. El Gounah
17:30 Kristall - LKS
17:30 Zenit Kazan - Dynamo M
17:30 Para European Championships, Madeira
17:30 Katie Boulter (W) - Robin Montgomery (W)
17:40 Mariano Navone - Holger Rune
17:45 Al Wasl - Al Jazira
17:45 Emirates Club - Al Wahda
18:00 AS Monaco - Fenerbahce
18:00 Koper - Slovenj Gradec
18:00 B.93 - Horsens
18:00 Hillerod - Naestved
18:00 Kolding - Soenderjyske
18:00 Arminia - Luebeck
18:00 Jaume Munar - Jan-lennard Struff
18:00 Calvin Hemery - Alexander Ritschard
18:00 Heidenheim - Mainz
18:00 Leipzig - Flensburg
18:00 Kristianstads - Savehof
18:00 Cork City - Finn Harps
18:00 Finn Harps - Cork City
18:00 Pirin - Botev Vratsa
18:00 Grenoble - Beziers
18:00 Dinamo Bucharest - Voluntari
18:00 Contender Fight Night 10
18:00 Algeria U17 - Egypt U17
18:00 European Tour
18:00 Al Muharraq - Al Ahli
18:00 Porec - Zagreb
18:00 Torpedo - Sinara
18:00 Al-Shahania - Al Bidda
18:00 Adana Demirspor - Galatasaray
18:00 Cukaricki - Mladost Lucani
18:00 Lyngby - Vejle
18:00 Crvena Zvezda - Partizan
18:00 Bekament (W) - Vojvodina (W)
18:00 Skovde (W) - Skuru (W)
18:00 Zeleznicar (W) - Jagodina (W)
18:04 Norrkoping - Lulea
18:10 Detroit - Kansas City
18:15 Townsend (W) / Gauff (W) - Bondar (W) / Mihalikova (W)
18:20 Tarnobrzeg (W) - Etival (W)
18:30 Iraq U-23 - Vietnam U-23
18:30 Dobova - Krka
18:30 Ivancna Gorica - Trimo Trebnje
18:30 Alvaro-Guillen Meza - Jose Pereira
18:30 Austria Vienna - SCR Altach
18:30 Brive - Aurillac
18:30 Colomiers - Montauban
18:30 Fos Provence - Valence Romans
18:30 Nevers - Charente
18:30 Vannes - Rouen
18:30 Fischtown Pinguins - Eisbaeren Berlin
18:30 Magyar Futsal Akademia - Maglodi
18:30 Chateauroux - Epinal
18:30 Cholet - Rouen
18:30 Dijon - GOAL
18:30 Marignane Gignac - Sochaux
18:30 Nancy - Le Mans
18:30 Versailles - Orleans
18:30 Villefranche - Avranches
18:30 Split - Skrljevo
18:30 Brynas - Djurgarden
18:30 Dynamo Brest - Naftan
18:45 Switzerland - Latvia
18:45 Al-Ramtha - Sahab
18:50 Aramis - Nyirbatori
19:00 Liege - Leiden
19:00 Borna Coric - Alexander Zverev
19:00 Gijs Brouwer - Dmitry Popko
19:00 CR Salmi - Mouloudia Oujda
19:00 Mitteldeutscher - Heidelberg
19:00 Eisenach - Lemgo
19:00 Hanover-Burgdorf - Goeppingen
19:00 Mamelodi Sundowns - ES Tunis
19:00 Helas Brno - Chrudim
19:00 Cambuur - Dordrecht
19:00 De Graafschap - MVV Maastricht
19:00 Emmen - Helmond Sport
19:00 Jong Ajax - Roda JC
19:00 TOP Oss - Jong AZ
19:00 VVV-Venlo - Den Bosch
19:00 Willem II - Groningen
19:00 German Championship
19:00 ZTE - Puskas
19:00 Sporting - Fundao
19:00 Fulham U-21 - Tottenham U-21
19:00 Middlesbrough U-21 - Crystal Palace U-21
19:00 Nottingham Forest U-21 - Manchester United U-21
19:00 Al-Ittihad Jeddah - Al-Shabab Riyadh
19:00 2024 World Championships
19:00 Limoges Hand 87 - Nantes
19:00 Nimes - Chartres
19:00 Proleter - RK Ub
19:00 Cardiff (W) - Strathclyde (W)
19:10 Tallon Griekspoor - Taro Daniel
19:15 Aarau - Bellinzona
19:20 Juan Carlos Prado Angelo - Juan Ficovich
19:25 Austria (W) - Hungary (W)
19:30 Ljubljana - Skofljica
19:30 Bochum - Hoffenheim
19:30 Jagiellonia - Pogon Szczecin
19:30 United Kingdom - Poland
19:30 Wisla Krakow - Podbeskidzie
19:30 IndyCar
19:30 Panamerican Championship
19:30 Verva Warszawa - Resovia Rzeszow
19:30 Ayrshire Bulls - Watsonians
19:30 FC Andorra - Racing
19:30 Pisa - Catanzaro
19:30 Venezia - Cremonese
19:30 Dijon - Chambery
19:30 Ivry - Creteil
19:30 Crvena Zvezda - Radnicki
19:30 Severn Stars (W) - London (W)
19:30 Juventus (W) - Inter (W)
19:35 Scarlets - Sharks
19:35 Ulster - Benetton
19:45 Caledonia Gladiators - Newcastle Eagles
19:45 Bath - Saracens
19:45 Athlone Town - Cobh Ramblers
19:45 Bray Wanderers - Kerry
19:45 Treaty United - UCD
19:45 Drogheda United - Sligo Rovers
19:45 Dundalk - Bohemians
19:45 Shelbourne - St Patrick`s Athletic
19:45 Waterford - Derry City
19:45 Eupen - Charleroi
19:45 Airdrieonians - Dundee United
19:45 Frosinone - Salernitana
20:00 Barcelona - Olympiacos
20:00 Al-Ahly Cairo - Mazembe
20:00 Murcia - Malaga
20:00 Queens Park Rangers - Leeds Utd
20:00 Castleford Tigers - London Broncos
20:00 Hull Kingston Rovers - Wigan Warriors
20:00 Leigh Leopards - Catalans Dragons
20:00 Stade Montois - Dax
20:00 Montpellier - Nantes
20:00 Xfinity Series
20:00 Mons Calpe - Manchester 62
20:00 Shamrock Rovers - Galway United
20:00 Real Sociedad - Real Madrid RM
20:15 Gil Vicente - Arouca
20:30 Tristan Boyer - Maxime Janvier
20:30 Danielle Collins (W) - Olga Danilovic (W)
20:40 IndyCar
20:45 Stevenson / Harper - Farjat / Bueno
21:00 Stefanos Sakellaridis - Fakundo Mena
21:00 Sport Huancayo - CA Mannucci
21:30 Atletico Cali - Tigres Bogota
22:00 ARCA Series Race
22:00 Bahia - CRB
22:00 Sport Recife - Fortaleza
22:00 MODUS Super Series
22:00 Georgia Lions - Savannah Clovers
22:00 Colombia U20 (W) - Venezuela U20 (W)
22:30 Indiana - Milwaukee
22:30 Harrison / Willis - Martinez / Gomez
22:30 ISPS Handa Championship
23:00 Ituano - Operario FEC
23:00 Sport Recife - Vila Nova
23:00 Blumenau (W) - Ponta Grossa (W)
00:00 Baie-Comeau Drakkar - Cape Breton Eagles
00:00 Drummondville Voltigeurs - Victoriaville Tigres
00:00 London Knights - Saginaw Spirit
00:00 Argentino - Quimsa
00:00 Ferro Carril Oeste - Platense
00:00 Washington - Rangers
00:00 York United - Vancouver Langley
00:00 O`Higgins - Union Espanola
00:00 Avai - Santos-SP
00:00 NFL Draft 2024
00:00 Kalamazoo Wings - Toledo Walleye
00:00 Orlando Solar Bears - Greenville Swamp
00:00 Toronto Marlies - Belleville Senators
00:05 Baltimore - Oakland
00:05 Lehigh Valley Phantoms - Wilkes-Barre/Scranton
00:05 Rochester Americans - Syracuse Crunch
00:07 Toronto - LA Dodgers
00:10 Boston - Chi Cubs
00:10 Miami - Washington
00:10 NY Mets - Saint-Louis
00:15 Maine Mariners - Adirondack Thunder
00:20 Atlanta - Cleveland
00:30 Nashville - Vancouver
00:30 Paraguay U20 (W) - Brazil U20 (W)
00:30 Florida Everblades - Jacksonville IceMen
00:30 Rhode Island - Phoenix Rising
00:30 Washington Spirit (W) - Orlando Pride (W)
00:35 Oshawa Generals - North Bay Battalion
00:40 Chi White Sox - Tampa Bay
01:00 LA Clippers - Dallas
01:00 Yoenis Tellez - Damon Jackson
01:00 Aguada - Piratas
01:00 Mets - Atleticos
01:00 Riachuelo - Obras
01:00 Zarate - San Lorenzo
01:00 CD Cuenca - Mushuc Runa
01:00 Guarani - Chapecoense
01:00 WWE Smackdown
01:05 Texas - Cincinnati
01:10 Milwaukee - NY Yankees
01:10 Allen Americans - Idaho Steelheads
01:30 Thomas & Uber Cup
01:30 San Martin - Independiente de Oliva
02:00 Saskatoon Blades - Moose Jaw Warriors
02:00 Puebla - America
02:00 Austin II - Ventura County
02:00 Austin II - Ventura
02:00 LFA 182
02:00 Utah Warriors - Old Glory DC
02:05 Colorado Eagles - Abbotsford Canucks
02:38 LA Angels - Minnesota
02:40 San Diego - Philadelphia
02:40 Seattle - Arizona
03:00 World Cup, Shanghai
03:00 Prince George Cougars - Portland Winterhawks
03:00 Colorado - Winnipeg
03:00 Cartagines - Perez Zeledon
03:00 Peru U20 (W) - Argentina U20 (W)
03:00 Tucson Roadrunners - Calgary Wranglers
03:00 Angel City (W) - Kansas City (W)
03:05 Fijian Drua - Moana Pasifika
03:15 San Francisco - Pittsburgh
03:30 Phoenix - Minnesota
03:30 Los Angeles - Edmonton
04:00 World Tour, Utsunomiya
04:00 James Duckworth - Remy Bertola
04:00 LUX 042
04:00 Ehime (W) - Miyazaki (W)
04:10 Queretaro - Pumas
04:45 North Melbourne - Adelaide Crows
05:00 ISPS Handa Championship
05:00 Consadole Sapporo - Shonan Bellmare
05:00 Manawatu Jets - Auckland Tuatara
05:30 Lloyd Harris - Mark Lajal
05:30 Logan Lightning (W) - Ipswich Knights (W)
05:35 Brumbies - Hurricanes
06:00 Albirex Niigata - Tokyo
06:00 Jubilo Iwata - Machida Zelvia
06:00 Vissel Kobe - Kyoto Sanga
06:00 Mito HollyHock - Fujieda MYFC
06:00 Thespakusatsu Gunma - V-Varen Nagasaki
06:00 Vegalta Sendai - JEF United Chiba
06:00 Daejeon Citizen - Seoul
06:00 Seoul E-Land - Chungnam Asan
06:00 Busan TC - Daejeon Korail
06:00 Daegu II - Paju Citizen
06:00 Pocheon Citizen - Gimhae City
06:00 Geoje Citizen - Seoul Jungnang
06:00 Geoje Citizen - Seoul Jungnang
06:00 Sejong Vanesse - Namyangju
06:00 Suwon Sonicboom - Jeonju Egis
06:00 Avondale - Green Gully
06:00 Dandenong Thunder - St Albans Saints
06:00 Manningham Utd - Dandenong City
06:00 Moreland City - Altona Magic
06:00 Alamein (W) - Brunswick Juventus (W)
06:00 Essendon Royals (W) - Box Hill United (W)
06:00 Sydney (W) - Central Coast Mariners (W)
06:05 Shinshu Brave Warriors - Yokohama B-Corsairs
06:30 Formula E, Monaco
06:55 Ehime - Ventforet Kofu
07:00 World Cup, Shanghai
07:00 Cerezo Osaka - Yokohama Marinos
07:00 Mokpo - Gangneung City
07:00 Kaohsiung Aquas - New Taipei CTBC DEA
07:00 Heidelberg United (W) - South Melbourne (W)
07:05 Nagoya Diamond Dolphins - Ryukyu Golden Kings
07:30 Formosa Dreamers - Hsinchu Jko Lioneers
07:35 Geelong Cats - Carlton Blues
07:40 Spanish Grand Prix
07:45 Mitchelton - Moreton City II
08:00 World Tour, Utsunomiya
08:00 Wang / Zhou - Shimizu / Trotter
08:00 Blackwater Elite - NorthPort Batang Pier
08:00 Greece U16 - Brazil U16
08:00 Formula E, Monaco
08:00 Spain (W) - Italy (W)
08:00 Port Melbourne - South Melbourne
08:00 Kupol-Rodniki - Novosibirsk
08:00 Boroondara Eagles (W) - Calder United (W)
08:00 Gold Coast Utd (W) - Olympic Brisbane (W)
08:00 Taipei Bravo (W) - Hualien (W)
08:00 Taipei Bravo (W) - Hualien (W)
08:00 Youth 1-HNU (W) - DonDUVS (W)
08:00 WTT Youth Contender Spa
08:05 Highlanders - Western Force
08:15 Newcastle Jets - Central Coast Mariners
08:15 Wellington Phoenix - Macarthur
08:30 Wests Tigers - Broncos
08:30 Gimcheon Sangmu - Gangwon
08:30 Gwangju - Suwon
08:30 Busan IPark - Ansan Greeners
08:30 Cheonan City - Gimpo
08:30 Southland Sharks - Canterbury Rams
08:30 WTT Youth Contender Metz
09:00 DTM, Oschersleben
09:00 Caboolture - Eastern Suburbs
09:00 Southside Eagles - SWQ Thunder
09:00 Taringa Rovers - Holland Park Hawks
09:00 Russian Championship, Yekaterinburg
09:00 Taichung Blue Whale (W) - Taoyuan Mars (W)
09:00 Taichung Blue (W) - Taoyuan Mars (W)
09:15 Jablonec B - Chlumec NC
09:15 Loko Vltavin - Prestice
09:15 Trinec - Start Brno
09:15 Aritma Prague - Tachov
09:15 Banik Sokolov - Horovicko
09:15 Brandys nad Labem - Slany
09:15 Breclav - Slovan Havlickuv Brod
09:15 Letohrad - RMSK Cidlina
09:15 Neratovice-Byskovice - Sokol Nespeky
09:15 Olympie Brezova - Hvezda Cheb
09:15 North Star - Ipswich Knights