05:00 Seoul Jungnang - Sejong Vanesse
05:05 Yokohama B-Corsairs - Fighting Eagles Nagoya
06:00 Panthers - Wests Tigers
06:00 Consadole Sapporo - Sanfrecce Hiroshima
06:00 Kyoto Sanga - Albirex Niigata
06:00 Sagan Tosu - Kashima Antlers
06:00 Fagiano Okayama - Roasso Kumamoto
06:00 Fujieda MYFC - Tokushima Vortis
06:00 Montedio Yamagata - Ehime
06:00 Shimizu S-Pulse - Vegalta Sendai
06:00 Ventforet Kofu - Thespakusatsu Gunma
06:00 Grulla Morioka - Ryukyu
06:00 Matsumoto Yamaga - Kamatamare Sanuki
06:00 Suwon - Jeju United
06:00 Bucheon - Busan IPark
06:00 Busan TC - Gimhae City
06:00 Chuncheon - Ulsan Citizen
06:00 Daegu II - Siheung Citizen
06:00 Pyeongtaek - Pyeongchang United
06:00 Suwon Sonicboom - Changwon Sakers
06:00 Manningham Utd - Hume City
06:00 Chunghua Telecom (W) - Taiyuan (W)
06:00 Brunswick Juventus (W) - Preston Lions (W)
06:00 Emerging (W) - Alameyn (Zh)
06:15 Eastern Suburbs (W) - Olympic Brisbane (W)
06:15 Rally Croatia
06:30 Western Sydney - Melbourne City
07:00 Bu Yunchaokete - Ricardas Berankis
07:00 Lloyd Harris - Wu Tung-Lin
07:00 Avispa Fukuoka - Jubilo Iwata
07:00 Shonan Bellmare - Vissel Kobe
07:00 Seoul Nowon United - Jinju Citizen
07:00 Magic United - Taringa Rovers
07:00 Taiwan Beer Leopards - Kaohsiung Aquas
07:00 South Melbourne (W) - Essendon Royals (W)
07:00 Shymkent (W) - Taraz (W)
07:30 Darwin Hearts - University Azzurri
07:30 Kaohsiung Steelers - Fubon Braves
07:35 Carlton Blues - GWS Giants
08:00 Ulaanbaatar Super Quest
08:00 Kyrgyzstan - Tajikistan
08:00 Phoenix Fuel Masters - Road Warriors
08:00 Chinese Grand Prix
08:00 Kawasaki Frontale - Tokyo Verdy
08:00 Urawa Red Diamonds - Gamba Osaka
08:00 SKA-Lviv - SKA-SHVSM
08:00 Superbike, Assen
08:00 Taipower (W) - Cathay Life (W)
08:00 Boroondara Eagles (W) - Heidelberg United (W)
08:00 Women. Russian Championship
08:00 Feeder Havirov
08:05 Blues - Brumbies
08:30 Melbourne Victory - Brisbane Roar
08:30 Song / Moon-Lee - Lee / Cui
08:30 Titans - Sea Eagles
08:30 GT Asia. Sepang
08:30 Pohang Steelers - Gimcheon Sangmu
08:30 Seoul - Jeonbuk
08:30 Seongnam - Cheongju
08:30 Bay Hawks - Canterbury Rams
08:30 Shandong Taishan - Cangzhou Mighty Lions
08:30 WTT Youth Contender Luxembourg
09:00 Redlands United - Lions
09:00 Brisbane Strikers - Logan Lightning
09:00 Eastern Suburbs - Broadbeach United
09:00 Ipswich - Mitchelton
09:00 Maroochydore Swans - Bayside Utd
09:00 Souths Utd - North Star
09:00 Yuzhny Ural - Fakel
09:00 Mitchelton (W) - Peninsula Power (W)
09:00 Rally Croatia
09:15 Motorlet - Jiskra Domazlice
09:15 Tatran Bohunice - Uhersky Brod
09:15 Benesov - Velke Hamry
09:15 Chomutov - Admira Prague B
09:15 Chrudim B - Letohrad
09:15 Hrebec - SEKO Louny
09:15 Petrin Plzen - Slavoj Cesky Krumlov
09:15 Steti - Olympie Brezova
09:15 Ujezd Praha 4 - Brandys nad Labem
09:15 WDSC Wolves - Moreton City
09:15 Altona Magic - Melbourne Knights
09:30 Prepere - Sparta Kolin
09:30 Malomerice - Hranice
09:30 Tyumen - Neftekhimik
09:30 Prototype Cup
09:30 Prototype Cup
09:30 Peninsula Power - SC Wanderers
09:30 Tainan TSG GhostHawks - New Taipei CTBC DEA
09:30 TCR Vallelunga
09:30 Grace KZ (W) - Kaysar (W)
09:30 Eikeri (W) / Neel (W) - Siegemund (W) / Krejcikova (W)
09:35 Toyama Grouses - Shinshu Brave Warriors
10:00 Afghanistan - Kuwait
10:00 Arends / Middelkoop - Heliovaara / Patten
10:00 Francisco Cerundolo - Mariano Navone
10:00 Metalurh - Bukovyna
10:00 Dandenong Thunder - Avondale
10:00 Hsinchu Jko Lioneers - Taoyuan Pauian Pilots
10:00 Fortis - Bashundhara Kings
10:00 Moreton City II - Southside Eagles
10:00 Sibiryak - KPRF
10:00 Tyumen - Gazprom-Yugra
10:00 Tyumen - Gazprom-Yugra
10:00 Taiwan Beer - Bank of Taiwan
10:00 Kazakhstan - France
10:00 2024 World Championships
10:00 Karpaty - HNU-DYUSSH 1
10:00 Burevesnik - MHP-Vinnytsia
10:00 Superbike, Assen
10:00 Veres U-19 - Dnipro-1 U-19
10:00 Veres U19 - Dnipro-1 U19
10:00 Kaisar - Shymkent
10:00 MZT Skopje (W) - Kriva Palanka (W)
10:00 Brisbane City (W) - Lions (W)
10:00 Aru Astana (W) - Aliya (W)
10:00 World Cup, Macau
10:10 6 Hours of Imola
10:30 Felix Auger-Aliassime - Jan-lennard Struff
10:30 Brisbane Lions - Geelong Cats
10:30 Nomme United - Tallinna Kalev
10:30 Holland Park Hawks - Samford Rangers
10:30 France U18 - Slovenia U18
10:30 Central Sparks (W) - Blaze (W)
10:30 Northern Diamonds (W) - Thunder (W)
10:30 South East Stars (W) - Southern Vipers (W)
10:30 Western Storm (W) - Sunrisers (W)
10:35 Broncos - Raiders
10:35 Western Force - Crusaders
10:45 Macarthur - Sydney
10:45 Dinaz - Khust
10:45 Chittagong Abahani - Rahmatganj
10:45 Mohammedan - Brothers Union
10:55 World Cup, Macau
11:00 Martos Gornes / Tsitsipas - Veldheer / Bergevi
11:00 Samsunspor - Bahcesehir Koleji
11:00 Sant Andreu (W) - Sabadell (W)
11:00 Sant Andreu (W) - Sabadell (W)
11:00 BATE Res - Astravyets
11:00 Russian Championship 23
11:00 Covilha - Braga B
11:00 Latvia - Denmark
11:00 LKS Lipetsk - Sib-Tranzit
11:00 Lokomotiv Kyiv - Nyva Vinnytsia
11:00 Lokomotyv Kyiv - Nyva Vinnytsia
11:00 Penafiel - Pacos de Ferreira
11:00 TSU - Kavkasia
11:00 Dynamo Kyiv U-19 - Polissya U-19
11:00 Derbyshire - Leicestershire
11:00 Essex - Lancashire
11:00 Hampshire - Warwickshire
11:00 Kent - Surrey
11:00 Middlesex - Yorkshire
11:00 Northamptonshire - Glamorgan
11:00 Somerset - Nottinghamshire
11:00 Sussex Sharks - Gloucestershire
11:00 Worcestershire - Durham
11:00 Essen (W) - Hoffenheim (W)
11:00 Zilina (W) - Tatran Presov (W)
11:00 Kudermetova (W) / Hao-ching (W) - Zhang (W) / Mattek-Sands (W)
11:10 West Coast Eagles - Fremantle
11:15 Rain or Shine - Magnolia Hotshots
11:20 12 hours Spa-Francorchamps
11:30 Bandirmaspor - Tuzlaspor
11:30 Borges / Stalder - Doumbia / Reboul
11:30 Hirnyk-Sport - Podillya
11:30 Czech Republic U20 - Sweden U20
11:30 Mindil Aces - Port Darwin
11:30 Istanbulspor - Fatih Karagumruk
12:00 Fortuna - Greuther Fuerth
12:00 Kaiserslautern - Wehen
12:00 Osnabrueck - Braunschweig
12:00 Simulcast
12:00 South Korea - Japan
12:00 Alejandro Tabilo - Marton Fucsovics
12:00 Cornea / Arribage - Struff / Mies
12:00 Samtredia - Torpedo Kt
12:00 Joburg Open
12:00 Budapest Wolves - Budapest Titans
12:00 Metallurg Mg - Lokomotiv
12:00 Triglav Kranj - Ilirija
12:00 European Tour
12:00 Rubin - Lokomotiv M
12:00 Tottenham U-21 - Manchester United U-21
12:00 Changhua BLL - Yulon Dinos
12:00 Dnipro - Rivne
12:00 Ugra - BARS RGEU
12:00 Chengdu Rongcheng - Shenzhen Peng City
12:00 Izmail - Motor
12:00 Sandviken - Oester
12:00 Skoevde - Trelleborg
12:00 Oleksandria U-19 - LNZ Cherkasy U-19
12:00 Oleksandria U19 - LNZ U19
12:00 Great Britain U18 - Serbia U18
12:00 Ukraine U18 - Austria U18
12:00 NIKO-Basket - Sambir
12:00 Mangystau - Aisultan
12:00 Dynamo Novosibirsk (W) - Dynamo Moscow (W)
12:00 Gevgelija (W) - Metalurg Avtokomanda (W)
12:00 Rally Croatia
12:10 Minsk - Naftan
12:15 Boreham Wood - Ebbsfleet Utd
12:30 Casper Ruud - Tomas Etcheverry
12:30 Christian Garin - Taylor Fritz
12:30 Barcelona (W) - Chelsea (W)
12:30 Aberdeen - Celtic
12:30 Leicester City - West Bromwich Albion
12:30 Agrobiznes - Mariupol
12:30 Finland U17 - Switzerland U17
12:30 Crewe Alexandra - Wrexham
12:30 Paide - Tammeka
12:30 Siroki Brijeg - Igman Konjic
12:30 Bristol City (W) - Liverpool (W)
12:30 Shampion (W - Struzanka (W)
12:30 Hibino (W) / Kalashnikova (W) - Lumsden (W) / Bains (W)
12:35 Guangdong Southern Tigers - Zhejiang Lions
12:35 Liaoning Flying Leopards - Shenzhen Aviators
12:35 Wuhan Three Towns - Changchun Yatai
13:00 Samara - MBA
13:00 Ferencvaros - Olympiacos
13:00 Hobro - Fredericia
13:00 1860 Munich - Saarbruecken
13:00 Dynamo Dresden - Viktoria Cologne
13:00 Erzgebirge Aue - Unterhaching
13:00 Halle - Verl
13:00 Luebeck - Dortmund II
13:00 Simulcast
13:00 Kauno Zalgiris - Suduva
13:00 Francisco Comesana - Jaime Faria
13:00 Regensburg - Stuttgart
13:00 Olympiacos (W) - Mataro (W)
13:00 Olympiacos (W) - Mataro (W)
13:00 Bumprom - Belshina
13:00 Amersfoort - Curacao Neptunus
13:00 DSS/Kinheim - RCH-Pinguins
13:00 L&D Amsterdam - Hoofddorp Pioniers
13:00 Twins - HCAW
13:00 Politehnica Iasi - Voluntari
13:00 Budowlani Lublin - Orkan
13:00 Celta - Las Palmas
13:00 Bosnia-Herzegovina - Hungary
13:00 Bulgaria - Serbia
13:00 Amorebieta - Real Valladolid
13:00 Ascoli - Modena
13:00 Bari - Pisa
13:00 Brescia - Ternana
13:00 FeralpiSalo - Como
13:00 Nantong Zhiyun - Shanghai Shenhua
13:00 Multi Esens - Prilep
13:00 Superbike, Assen
13:00 Radnicki 1923 - Cukaricki
13:00 HJK - Mariehamn
13:00 Didibao - SumDU
13:00 Khotynski Kozaky - MSK Dnipro
13:00 Bodrum (W) - Bursa Antspor (W)
13:00 Eintracht (W) - Nuremberg (W)
13:00 Granada (W) - UDG Tenerife (W)
13:00 Kumanovo (W) - Vardar SCJS (W)
13:00 Iga Swiatek (W) - Elena Rybakina (W)
13:15 Pirin - Cherno More
13:20 TCR Vallelunga
13:30 Stripfing - Dornbirn
13:30 24 hours of Le Mans
13:30 Prestice - Kraluv Dvur
13:30 Zhang / Machac - Nys / Zielinski
13:30 Fenerbahce - Darussafaka
13:30 Puskas - Paks
13:30 Chornomorets - Kryvbas
13:30 Qarabag - Gabala
13:30 Torpedo - Ukhta
13:30 Rally Croatia
13:45 Jastrzebski Wegiel - Resovia Rzeszow
13:45 6 Hours of Imola
13:50 Dubrava - Croatia
14:00 Malaysia U-23 - Vietnam U-23
14:00 Giresunspor - Goztepe
14:00 Iraklis - Megaridas
14:00 Koroivos Amaliadas - Milon
14:00 Psychiko - Esperos
14:00 Goeteborg - Norrkoeping
14:00 Sirius - Vaernamo
14:00 Hernan Casanova - Valerio Aboian
14:00 Lautaro Midon - Andrea Collarini
14:00 European Championships, Belgrade
14:00 Mazembe - Al-Ahly Cairo
14:00 Anderlecht II - Brugge II
14:00 Pogon Szczecin - Piast Gliwice
14:00 Jablonec - Zlin
14:00 Karvina - Bohemians
14:00 Sparta Prague - Banik Ostrava
14:00 Castres Olympique - La Rochelle
14:00 Gyor Sharks - FD Rangers
14:00 Kip Keino Classic Nairobi
14:00 Northampton Town - Exeter City
14:00 Rodez - Auxerre
14:00 Barsy - Tobol
14:00 Irbis Almaty - Aktobe
14:00 Kretinga - Jurbarkas-Karys
14:00 Danubio - Cerro Largo
14:00 Radomlje - Mura
14:00 Novaya Generatsiya - Sinara
14:00 Torreense - UD Leiria
14:00 Verdeazzurro - Campus Italia
14:00 Sweden - United Kingdom
14:00 Konyaspor - Alanyaspor
14:00 Donbass - Odessa
14:00 Spartanii - Victoria Bardar
14:00 Speranta Drochia - Floresti
14:00 Univer Komrat - Saxan
14:00 Oestersund - Oergryte
14:00 Utsikten - Sundsvall
14:00 Backa Topola - Vojvodina
14:00 Chrobry Glogow - Vive Kielce
14:00 Estonia U18 - Lithuania U18
14:00 Benetton - Dragons
14:00 Lions - Leinster
14:00 Arsenal Dzerzhinsk - Shakhtyor Sl
14:00 Leeward Islands - Windward Islands
14:00 West Indies B - Barbados
14:00 Manchester Giants (W) - Durham Palatinates (W)
14:00 TTT-Riga (W) - RSU (W)
14:00 AEP Panorama (W) - PAOK (W)
14:00 Magda Linette (W) - Anhelina Kalinina (W)
14:15 England (W) - Ireland (W)
14:15 Skelleftea - Rogle
14:15 Lahti - Jaca
14:30 Ugo Blanchet - Valentin Royer
14:30 Cologne - Darmstadt
14:30 Heidenheim - RB Leipzig
14:30 Hoffenheim - Borussia M
14:30 Simulcast
14:30 Wolfsburg - Bochum
14:30 Baltika - Krylia Sovetov
14:30 2024 World Championships
14:30 Podbrezova - Zilina
15:00 Bangui - City Oilers
15:00 Egersund - Aalesund
15:00 Levanger FK - Kongsvinger
15:00 Ranheim - Asane
15:00 Raufoss - Bryne
15:00 Sogndal - Moss
15:00 Start - Sandnes Ulf
15:00 Slovan Rosice - Frydek-Mistek
15:00 HFK Olomouc - ELKO Holesov
15:00 Hvezda Cheb - Neratovice-Byskovice
15:00 Jiskra Rymarov - Nove Sady
15:00 Kostelec na Hane - Sternberk
15:00 Novy Jicin - Skastice
15:00 Spartak Velka Bites - Lisen B
15:00 Stara Rise - Sokol Lanzhot
15:00 Vsetin - Viktorie Prerov
15:00 Bahrain - Iran
15:00 Stefanos Tsitsipas - Dusan Lajovic
15:00 Cardiff City - Southampton
15:00 Huddersfield - Swansea City
15:00 Norwich City - Bristol City
15:00 Rotherham Utd - Birmingham City
15:00 Stoke City - Plymouth Argyle
15:00 Sunderland - Millwall
15:00 Watford - Hull City
15:00 London Broncos - Salford Red Devils
15:00 Warrington Wolves - Leigh Leopards
15:00 Saracens - Gloucester
15:00 Tappara - Pelicans
15:00 Slonim - Volna Pinsk
15:00 Hungary - Norway
15:00 Slovakia U20 - Switzerland U20
15:00 Delhi Daredevils - Hyderabad
15:00 Blackpool - Barnsley
15:00 Bolton Wanderers - Port Vale
15:00 Bristol Rovers - Peterborough United
15:00 Burton Albion - Reading
15:00 Cambridge Utd - Derby County
15:00 Carlisle Utd - Wycombe
15:00 Charlton Athletic - Shrewsbury Town
15:00 Cheltenham Town - Lincoln City
15:00 Leyton Orient - Fleetwood Town
15:00 Portsmouth - Wigan Athletic
15:00 Doncaster Rovers - Barrow
15:00 Grimsby Town - Swindon
15:00 Harrogate Town - Milton Keynes
15:00 Mansfield Town - Gillingham
15:00 Morecambe - Forest Green Rovers
15:00 Newport County - Salford City
15:00 Notts County - Colchester Utd
15:00 Stockport - Accrington Stanley
15:00 Sutton United - Crawley Town
15:00 Tranmere Rovers - AFC Wimbledon
15:00 Walsall - Bradford City
15:00 Academica - Lusitania
15:00 Cholet - ADA Blois
15:00 Levadia - Parnu JK Vaprus
15:00 Jelgava - Salaspils Sporta skola
15:00 Yambol - Levski
15:00 RBC Heritage
15:00 Brighton - Chelsea
15:00 Luton Town - Brentford
15:00 Maccabi Tel Aviv - Hapoel Haifa
15:00 Manchester Utd - Newcastle United
15:00 Sheffield Utd - Burnley
15:00 Simulcast
15:00 Sloga Doboj - Zrinjski
15:00 Tottenham - Manchester City
15:00 Hatta - Emirates Club
15:00 Oud-Heverlee - Sint-Truidense
15:00 Kristall - Norilsk Nickel
15:00 Yunison - MHC Tambov
15:00 Arbroath - Greenock Morton
15:00 Dundee United - Ayr United
15:00 Dunfermline - Queen`s Park
15:00 Partick Thistle - Airdrieonians
15:00 Cus Palermo - Lanzara
15:00 MBA 2 - Tambov
15:00 Reshetylivka - Security Police-ZUNU-Dynamo
15:00 Pakistan - New Zealand
15:00 Sheffield Steelers - Guildford Flames
15:00 FH Hafnarfjordur - HK Kopavogur
15:00 HK Kopavogur - FH Hafnarfjordur
15:00 Prometey - Kharkivski Sokoly
15:00 CCC - Guyana
15:00 Jamaica - Trinidad and Tobago
15:00 Blonay (W) - Arlesheim (W)
15:00 Sporting de Huelva (W) - Eibar (W)
15:00 Marta Kostyuk (W) - Marketa Vondrousova (W)
15:05 Northampton Saints - Leicester Tigers
15:15 Aris - Kolossos
15:15 Rayo Vallecano - Osasuna
15:15 Racing - Levante
15:15 Villarreal B - Racing de Ferrol
15:15 Catanzaro - Cremonese
15:15 Lecco - Venezia
15:15 Spezia - Sampdoria
15:15 Suedtirol - Cittadella
15:15 Cardiff Met Archers (W) - Newcastle Eagles (W)
15:20 Wolves - Pieno Zvaigzdes
15:20 Porsche Carrera Cup Deutschland
15:20 Porsche Carrera Cup Deutschland
15:30 Ingolstadt - Duisburg
15:30 Den Haag - Eindhoven
15:30 U Craiova 1948 - Dinamo Bucharest
15:30 Boca Juniors - Union Santa Fe
15:30 Geico 500
15:30 Moreirense - Gil Vicente
15:30 Santa Clara - Tondela
15:30 Albatro - Cingoli
15:30 Skopje 2020 - Kumanovo
15:30 Japan U18 - Hungary U18
15:30 Poland U18 - Romania U18
15:30 Self Made Basket - Push Team-DTEU
15:30 Bakhmut - Podolye
15:30 Sokol Post (W) - Graz (W)
15:30 Feeder Havirov
15:30 WTT Youth Contender Luxembourg
15:45 Hebar - Ludogorets
15:45 World Cup 2024
15:50 Zahorska Bystrica - Lido Bratislava
16:00 Ferencvaros - Olympiacos
16:00 Arsenal Ceska Lipa - Pardubice B
16:00 Slovan Velvary - Zapy
16:00 Horovicko - Viktoria ML
16:00 Ostrov - Meteor
16:00 Sobeslav - Komarov
16:00 Sokol Nespeky - Cesky Brod
16:00 Tachov - Senco Doubravka
16:00 Usti nad Orlici - Spoje Praha
16:00 Vysoke Myto - Slavia HK
16:00 Siauliai - Dainava
16:00 Merkezefendi - Cagdas Bodrumspor
16:00 Bonn - Dohren
16:00 Austria Vienna - Swarovski Tirol
16:00 SCR Altach - BW Linz
16:00 Simulcast
16:00 WAC - Austria Lustenau
16:00 Ocelari Trinec - Dynamo Pardubice
16:00 Samgurali - Dinamo Tbilisi
16:00 Brno - Dukla Praha
16:00 Oyonnax - Racing 92
16:00 Perpignan - Lyon
16:00 Section Paloise - Montpellier
16:00 Simulcast
16:00 Stade Francais - Aviron Bayonnais
16:00 Hungary U19 - Ukraine U19
16:00 Germany - Slovakia
16:00 Sweden U17 - Slovakia U17
16:00 Osijek - Istra 1961
16:00 Nantes - Rennes
16:00 Plzen (W) - Zlin (W)
16:00 Ferencvaros - Kisvarda
16:00 Bnei Sakhnin - Maccabi Bnei Raina
16:00 Maccabi Netanya - Hapoel Jerusalem
16:00 Vorskla - Kolos
16:00 Zira - Neftchi
16:00 Al-Okhdood - Damac
16:00 Astrakhan - Baltika
16:00 Gurjaani Delta - Iverioni
16:00 Balti - Petrocub
16:00 Slavia Mazyr - Dynamo Brest
16:00 USK Praha (W) - Zabiny Brno (W)
16:00 Dugo-Selo (W) - Lokomotiv Zagreb (W)
16:00 Pontinia (W) - Salerno (W)
16:00 ZARK Split (W) - Rudar Labin (W)
16:00 Zrinski (W) - Bjelovar (W)
16:00 JAV Olimpico (W) - Avarca de Menorca (W)
16:00 Rally Croatia
16:00 Sloane Stephens (W) - Caroline Garcia (W)
16:05 Blue Bulls - Munster
16:10 Schwerin (W) - MTV Stuttgart (W)
16:30 Kuwait U-23 - Uzbekistan U-23
16:30 Malmoe - Vasteras
16:30 Gonzalez / Molteni - Arevalo Gonzalez / Pavic
16:30 Bisamberg - Weiz
16:30 Ruch Chorzow - Widzew Lodz
16:30 Switzerland - France
16:30 Gornik Leczna - Lechia Gdansk
16:30 Grand Prix Long Beach
16:30 Pardubice - Usti nad Labem
16:30 Legia - Anwil Wloclawek
16:30 Warta Zawiercie - Verva Warszawa
16:30 Olimpija Ljubljana - Aluminij
16:30 OFI - Volos
16:30 Pakistan - New Zealand
16:30 VPS - Gnistan
16:30 Sion (W) - Fribourg (W)
16:45 Italy (W) - Scotland (W)
17:00 Lyn - Vaalerenga
17:00 Eyupspor - Boluspor
17:00 24 hours of Le Mans
17:00 Slavia Karlovy Vary - Sokol Hostoun
17:00 Breogan - Gran Canaria
17:00 Manresa - BC Andorra
17:00 Mitchell Krueger - Stefan Kozlov
17:00 Manchester Giants - Newcastle Eagles
17:00 Ittihad Tanger - FUS Rabat
17:00 Sant Andreu (W) - Sabadell (W)
17:00 Grodzisk - Dekorglass Dzialdowo
17:00 Karvina - Lovosice
17:00 Dinamo Minsk Res - Baranavichy
17:00 Teplice - Dynamo Ceske Budejovice
17:00 Austria - Czech Republic
17:00 Alverca - Felgueiras
17:00 Valcea - Focsani
17:00 Zora Olomouc (W) - Sokol Poruba (W)
17:00 Csurgo - Veszprem KKFT
17:00 Brno - Decin
17:00 Rilski Sportist - Cherno More
17:00 Deportivo Madryn - Chaco For Ever
17:00 Luxembourg - Slovenia
17:00 Lions de Geneve - Fribourg Olympic
17:00 Empoli - Napoli
17:00 Bozen - Pressano
17:00 Chiaravalle - Cologne
17:00 Pallamano Rubiera - Carpi
17:00 Motta - Virtus Fano
17:00 San Dona di Piave - Lagonegro
17:00 Badalona Dracs - Black Demons
17:00 Khimki - Zenit 2
17:00 Vardar - Kozuv
17:00 Kayserispor - Trabzonspor
17:00 Samsunspor - Adana Demirspor
17:00 Servette - Grasshopper
17:00 Yverdon - Stade Ls Ouchy
17:00 Vardar - Tikves
17:00 Dunajska Streda - Ruzomberok
17:00 Zemplin Michalovce - Skalica
17:00 Zlate Moravce - Banska Bystrica
17:00 Crvena Zvezda - Partizan
17:00 Piotrkow Trybunalski - Legionowo
17:00 Almeria - Rio Duero Soria
17:00 Crvena Zvezda (W) - Partizan (W)
17:00 Kumanovo-Grizli (W) - Badel 1862 (W)
17:00 Mega MIS (W) - ZKK Kraljevo (W)
17:00 Tresnjevka (W) - Ragusa Dubrovnik (W)
17:00 Madrid (W) - Athletic Bilbao (W)
17:00 Normanochka (W) - MosPolitekh (W)
17:00 Granollers (W) - Malaga (W)
17:00 Cair (W) - Gjorche Petrov (W)
17:00 Erice (W) - Dossobuono (W)
17:00 Osijek (W) - Podravka (W)
17:00 Purgstall (W) - Bad Radkersburg (W)
17:15 Queens Park Rangers - Preston
17:15 Manchester City - Chelsea
17:15 Westerlo - Standard Liege
17:15 KR Reykjavik - Fram
17:30 Kalev - Prometey
17:30 Liga Stavok
17:30 Hamburg - Ludwigsburg
17:30 Union Berlin - Bayern Munich
17:30 Catalans Dragons - Hull Kingston Rovers
17:30 Exeter Chiefs - Bath
17:30 Nove Veseli - Strakonice
17:30 Elan Chalon - Nanterre
17:30 Gravelines-Dunkerque - Roanne
17:30 Le Mans - Metropolitans 92
17:30 Limoges - Nancy
17:30 CSKA - Akhmat
17:30 Valencia - Real Betis
17:30 Al Wahda - Ajman
17:30 Elche - Sporting Gijon
17:30 Cassano Magnago - Merano
17:30 Haenna - Romagna
17:30 Sassari - Conversano
17:30 Atalanta U-23 - Pro Sesto
17:30 Fiorenzuola - Padova
17:30 Legnago Salus - Alessandria
17:30 Lumezzane - Mantova
17:30 Pergolettese - AlbinoLeffe
17:30 Pro Patria - Virtus Verona
17:30 Pro Vercelli - Arzignano Valchiampo
17:30 Renate - Giana Erminio
17:30 Triestina - Novara
17:30 Vicenza Virtus - Trento
17:30 Spisska Nova Ves - Nitra
17:30 Asteras - Panetolikos
17:30 Atromitos - Kifisia
17:30 Eurofarm Pelister 2 - Vardar Negotino
17:30 Italy U18 - South Korea U18
17:30 St. Louis BattleHawks - Memphis Showboats
17:35 Atlanta - Almagro
17:40 Astigarraga Harper (W) / Stevenson - Villanueva / Britto
17:45 MVV Maastricht - Willem II
18:00 Al Ahly - Al Ahli Benghazi
18:00 Cleveland - Orlando
18:00 Eisenach - TVB Stuttgart
18:00 Aich/Dob - Waldviertel
18:00 Graz - Ried
18:00 Sokol Wien - Amstetten
18:00 Lyon (W) - PSG (W)
18:00 Kolkheti - Dinamo Batumi
18:00 Derthona - VL Pesaro
18:00 Sibiu - Voluntari
18:00 Helios Suns - Rogaska
18:00 Podcetrtek - Sencur
18:00 Sentjur - LTH Castings
18:00 Ajaccio - Caen
18:00 Amiens - Dunkerque
18:00 Angers - Troyes
18:00 Annecy - Grenoble
18:00 Concarneau - Quevilly
18:00 Guingamp - Bastia
18:00 Paris - Valenciennes
18:00 Pau - Laval
18:00 Saint-Etienne - Bordeaux
18:00 European Tour
18:00 Alkar - Dinamo Zagreb
18:00 Orlovik - Posusje
18:00 Promo - Leotar Trebinje
18:00 Skrljevo - Cibona
18:00 Maccabi Haifa - Hapoel Beer Sheva
18:00 Maccabi Petah Tikva - Hapoel Tel Aviv
18:00 Boavista - Estrela
18:00 Bayreuth - Uni Baskets Paderborn
18:00 Bochum - Giessen
18:00 Kirchheim - Frankfurt
18:00 Phoenix Hagen - Jena
18:00 Junior Fasano - Brixen
18:00 San Lazzaro - Camerano
18:00 Trieste - Eppan
18:00 Norway - Germany
18:00 Gostivar - MZT Skopje
18:00 Jugovic - RK Ub
18:00 Metaloplastika - Partizan
18:00 Crvena Zvezda - Partizan
18:00 Celik (W) - Leotar 03 (W)
18:00 Washington Spirit (W) - Gotham (W)
18:00 Atletico Guardes (W) - Porrino (W)
18:00 Liberbank Gijon (W) - Oviedo (W)
18:00 Brixen (W) - Cassano (W)
18:00 Jagodina (W) - Zeleznicar (W)
18:00 Vojvodina (W) - Radnicki (W)
18:05 NY Yankees - Tampa Bay
18:10 Slaven - Hajduk
18:15 Levski - Beroe
18:15 Stormers - Ospreys
18:15 Rally Croatia
18:30 Calvin Hemery - Zizou Bergs
18:30 FCSB - Rapid Bucuresti
18:30 Diosgyor VTK - Debrecen
18:30 Mons Calpe - St Josephs
18:30 Slavija Sarajevo - Prijedor-Spartak
18:30 Karlsruhe Lions - Nuremberg
18:30 Munster - Koblenz
18:30 Trier Gladiators - Rasta Vechta II
18:30 FMP Academy - Ohrid
18:30 Guaguas - Melilla
18:30 Napredak (W) - Mladost NP (W)
18:30 ZRK Skopje (W) - Despina (W)
19:00 Mouloudia Oujda - SCC Mohammedia
19:00 Crailsheim - Bonn
19:00 Oldenburg - Braunschweig
19:00 Wuerzburg - Rostock
19:00 Rio-Branco-SP - XV de Jau
19:00 Botafogo-SP U-20 - Francana U-20
19:00 Corinthians U-20 - Sao Caetano U-20
19:00 Palmeiras U-20 - Ibrachina U-20
19:00 RB Bragantino U-20 - Capivariano U-20
19:00 Santos-SP U-20 - Maua U-20
19:00 Sao Paolo U-20 - GO Audax U-20
19:00 Zaglebie Lubin - Jagiellonia
19:00 Los Chankas - Sport Huancayo
19:00 Santos de Nasca - UCV Moquegua
19:00 Varzim - Atletico
19:00 Atletico Ottawa - Cavalry
19:00 Boston River - Penarol
19:00 Estudiantes de Caseros - All Boys
19:00 Al Ahli Jeddah - Al-Hilal Riyadh
19:00 Al-Ettifaq - Al-Wehda Mecca
19:00 Al-Hazem - Al-Ittihad Jeddah
19:00 Gent - Mechelen
19:00 Molteno - Lions Teramo
19:00 Brusque - Mirassol
19:00 Vila Nova - Guarani
19:00 2024 World Championships
19:00 ZSC Lions - Lausanne
19:00 Croatia U18 - Netherlands U18
19:00 Germany U18 - Denmark U18
19:00 Cardiff Devils - Belfast Giants
19:00 London (W) - Bath (W)
19:00 Free Jacks - Seattle Seawolves
19:00 Pula Moviter (W) - Zadar Plus (W)
19:00 Mezzocorona (W) - Teramo (W)
19:10 Minnesota - Detroit
19:15 Saint-Louis - Milwaukee
19:20 Chi Cubs - Miami
19:30 Hamburg - Holstein Kiel
19:30 Yvan Mendy - Sam Noakes
19:30 Argentinos Juniors - Defensa y Justicia
19:30 Cork City - Longford Town
19:30 Longford Town - Cork City
19:30 Grand Prix Long Beach
19:30 Vanoli - Brescia
19:30 Wolverhampton - Arsenal
19:30 Defensores Unidos - Defensores Belgrano
19:30 Power Volley - Trentino
19:30 Chapecoense - Ituano
19:30 Lugano - Lausanne
19:30 Scandicci (W) - Conegliano (W)
19:35 TSV Hartberg - Hypo Tyrol
19:35 Connacht - Zebre
19:35 Edinburgh - Scarlets
19:45 Barcelona - Murcia
19:45 Palencia - Granada
19:45 Sarajevo - Borac Banja Luka
19:45 Genk - Anderlecht
19:45 Hellas Verona - Udinese
20:00 Sheffield Sharks - Plymouth City Patriots
20:00 ES Tunis - Mamelodi Sundowns
20:00 Groningen - Cambuur
20:00 Lens - Clermont
20:00 Saint-Quentin - Dijon
20:00 Cobresal - Nublense
20:00 Girona - Cadiz
20:00 Huesca - Real Zaragoza
20:00 Fluminense - Vasco de Gama
20:00 Union Omaha - Charlotte Independence
20:05 Nantes - PSG
20:05 Toulon - Toulouse
20:30 Minnesota - Phoenix
20:30 Braga - Vizela
20:30 Santos-SP - Paysandu
20:30 Sassari (W) - Padova (W)
21:00 WAC - HUSA
21:00 Cantolao - Binacional
21:00 Comerciantes - Deportivo Municipal
21:00 Deportivo Coopsol - Santos de Nasca
21:00 Juan Pablo II - Alianza Universidad
21:00 Pirata - ADA Jaen
21:00 San Marcos - Carlos Stein
21:00 UCV Moquegua - USMP
21:00 Union Huaral - Juan Aurich
21:00 Ventura County - Kansas City II
21:00 Ag-Pro 300
21:00 Florida - Tampa Bay
21:00 Rangers - Washington
21:00 Vancouver - Nashville
21:00 Winnipeg - Colorado
21:00 Leones - Real Cartagena
21:00 Criciuma - Fortaleza
21:00 Amazonas - Sport Recife
21:00 Jugovic - RK Ub
21:00 Metaloplastika - Partizan
21:00 Toronto Marlies - Cleveland Monsters
21:00 Detroit City - Oakland Roots
21:00 Loudoun United - Louisville City
21:05 LA Dodgers - NY Mets
21:05 Pittsburgh - Boston
21:05 San Francisco - Arizona
21:05 Washington - Houston
21:10 Pinheiros - Vasco de Gama
21:30 Devin Haney - Ryan Garcia
21:30 CA Mannucci - Cajamarca
21:30 Deportiva Tarma - Cesar Vallejo
21:30 Atletico Cali - Deportes Quindio
21:30 Atletico Huila - Barranquilla
21:30 Deportive Cali (W) - Santa Fe (W)
21:54 Selknam - Yacare
21:59 Old Glory DC - Houston Sabercats
22:00 New York - Philadelphia
22:00 Votuporanguense - Desportivo Brasil
22:00 Marathon - Real Espana
22:00 Raptors - Gallos Negros
22:00 Carolina - NY Islanders
22:00 Deportivo Pereira - Millonarios
22:00 Nacional M - Rampla Juniors
22:00 Ceara - Goias
22:00 Venezuela U20 (W) - Chile U20 (W)
22:00 Hartford Athletic - San Antonio
22:00 Racing Louisville (W) - Utah Royals (W)
22:20 Chi Cubs - Miami
22:30 Estudiantes LP - Barracas Central
22:30 Chevron Championship
22:30 Universidad Catolica - Colo Colo
22:30 Universitario de Vinto - The Strongest
22:30 Gremio-RS - Cuiaba
22:30 RB Bragantino - Corinthians